שעון היד הוא מוצר יוקרתי וצריך להיות מעוצב באיכות טובה. השעונים האיכותיים נועדו להיות אלגנטיים, עמידים ונוחים – כאלו שניתן לענוד בערב ובלילה. שעונים כאלו נחשבים לפריטי יוקרה, כיוון שהעיצוב של השעונים הללו מאוד יוקרתי הודות לחומרי גלם איכותיים ועמידים.

הם מגיעים עם חוגה גדולה, שהיא החלק החשוב ביותר בכל שעון. גוף השעון עשוי מנירוסטה ומגיע עם רצועה העשויה מעור או גומי. לרוב החוגות של השעון עשויות ממתכות יקרות כמו זהב, כסף או פלטינה.

אחד משעוני היוקרה הללו שייך למותג שעוני TOMMY HILFIGER, שהוא מותג שעונים מפורסם שידוע בסגנונו הקלאסי והמתוחכם. מותג זה ידוע גם בזכות הלוגו האייקוני שלו, שנמצא בשימוש מתמיד במוצרים שונים. לוגו המותג עוצב על ידי האמן האמריקאי המפורסם, ראלף לורן.

מהם שעוני TOMMY HILFIGER?

שעוני TOMMY HILFIGER הם שעוני היוקרה הפופולריים ביותר בעולם. הם הוצגו לראשונה לציבור בשנת 1985 על ידי טומי הילפיגר, שהוא מעצב אופנה מפורסם. השעונים נמצאים כיום בבעלותם של סלבריטאים רבים ואנשים אחרים ברחבי העולם, שמשתמשים בהם לחיי היומיום שלהם.

שעוני TOMMY HILFIGER הם מותג שקיים כבר למעלה מ-50 שנה. עם זאת, החברה נקנתה לאחרונה על ידי Richemont Group, שהיא אחת מחברות היוקרה הגדולות בעולם. השעונים ידועים בעיצובים המיוחדים שלהם, אשר זמינים בצבעים ובסגנונות שונים.

מה היתרונות של שעוני TOMMY HILFIGER?

שעוני TOMMY HILFIGER הוא מותג שבלט על פני כל המותגים האחרים לאורך זמן כי אלו הם שעונים עם מאפיינים ייחודיים על פי הטעם האישי של כל הלקוחות, אותם אנשים שרוצים להיות הבעלים של משהו בעיצוב וסגנון ייחודי, במקום מוצרים בייצור המוני שמתאימים לכולם.

> למגוון שעונים ממותגים מובילים בקרו באתר תכשיטי ספרינג!