הרצון לשהות במטבח נאה ופונקציונלי הוא של משפחות רבות, אך אפשר גם להזמין מטבח יוקרה שלא דורש הלוואה.

חידוש של ארונות מטבח

כדי ליהנות ממטבח יוקרה, לא חייבים לקחת הלוואה כספית, כיוון שאפשר לבצע חידוש מטבח או שיפוץ של מערך הארונות בסכומים הגיוניים וסבירים. בדרך זו משפרים את מצבם של הארונות שנבנו לפני שנים רבות ועם זאת לא משלמים סכומי עתק עבור השינויים הללו.

אם הארונות תקינים, בדרך כלל מוציאים רק את החזיתות, כמו כן את הצירים החלודים ומתקינים חזיתות חדשות או לחלופין משפצים אותן, משייפים, צובעים מחדש ומחזקים אותן עם צירים חדשים. כך גם נוח הרבה יותר לפתוח ולסגור את הארונות וגם החזיתות נראות הרבה יותר אסתטיות ויפות.

הצביעה של  החזיתות היא בגוונים טרנדיים המותאמים לטעמה של המשפחה, ההיצע הוא רחב מאד החל בגוונים בהירים כמו לבן ושמנת ועד אפור או שחור שהיה לצבע מאד אופנתי ונדרש בשנים האחרונות.

במטבחים הכפריים מוסיפים פסי פרזול מעניינים וידיות יוצאות דופן כדי להעניק טאץ' מיוחד לכל המראה הכללי וגם צובעים אותם בשיטות חדשניות בתנור בשלל אפשרויות לגוונים פסטליים כמו אפור, תכלת ירקרק ועוד.

מטבח יוקרה שלא דורש הלוואה

זוהי הנאה גדולה לבני הבית להיכנס למטבח יוקרה כולל אי ותאי אחסון, שהם הזמינו אותו מיצרן אשר העלויות שהוא גובה הן מינוריות, סבירות והגונות ולכן אין צורך לקחת הלוואה כספית כדי לעמוד במחויבות הזו.

במקרים אחרים שבהם הלקוח מפרק את ארונות המטבח הקיימים ומזמין מהנגר ארונות חדשים לחלוטין עם כל הפריטים הטכנולוגיים החדשניים, העלויות הן ממש גבוהות ולכן על הלקוחות באמת לקחת הלוואה כספית במקרים מסוימים כדי לעמוד בעלויות הללו.