אילת היא עיר הנופש והבילויים. כשאנחנו מגיעים לאילת אנחנו מעוניינים להתנתק מהשגרה ולחגוג את כל הטוב שיש לעיר להציע.

שייט ביאכטות יוקרה באילת הוא דרך מצוינת להתרחק משגרת היומיום וליהנות מהיופי של הטבע מקרוב.

למה כדאי גם לכם להזמין שיט ביאכטות יוקרה באילת?

עם הפופולריות הגוברת של אוניות הקרוזים, גדל גם הביקוש להפלגות יוקרה, ועל כן תעשיית השיט ביאכטות יוקרה פורחת בשנים האחרונות. יש אנשים שלא מעוניינים לבלות ימים שלמים על גבי אוניות ענק, אבל היו שמחים לבלות מספר שעות מהנות בלב ים בתנאי אירוח מפנקים.

השכרת יאכטה באילת מאפשר לנוסעים ליהנות מפרק זמן לא מבוטל בלב ים (בהתאם לסוג החבילה שתבחרו) וליהנות מהרוח הנעימה, השמים הכחולים והים המרגיע. השיט מאפשר לנוסעים ליהנות מחוויה מהנה, והם יכולים לנוח ולהירגע על הסיפון.

אם אתם מעוניינים לפנק את המשפחה והחברים בשיט מהנה או מעוניינים לחגוג אירוע מיוחד בקרב האנשים הקרובים לכם, שיט על יאכטות יוקרה הוא פתרון נפלא עבורכם.

תוכלו לחגוג יום הולדת, יום נישואין, מסיבת אירוסין, מסיבת רווקות וכל אירוע אחר שעולה על דעתכם.

מה מציעות יאכטות יוקרה באילת?

קיבולת היאכטות נעה בין 8 חל-12 אנשים.

היאכטות מצויידות בכל מה שדרוש על מנת שאתם תוכלו ליהנות מהפלגה מהנה.

לכל יאכטה יוקרתית היחודיות שלה. פינת אוכל או שירותים של שף צמוד, בר, ג’אקוזי, רחבה שניתן לרקוד בה וסיפון שעליו תוכלו לבלות ולהשתזף. תוכלו לרדת למים מירכתי הספינה ולהשתכשף במים הקרירים והנעימים.

בחלק מיאכטות היוקרה ישנם חדרי שינה עם מיטות מפנקות, שיאפשרו לכם הפלגה ממושכת יותר. תוכלו ליהנות משמי הלילה זרועי הכוכבים בלב הים מבלי שיהיה אור שיפריע לכם ליהנות מהמחזה המרהיב.

שיט במגוון יאכטות יוקרה באילת הוא לא בהכרח פינוק יקר. תוכלו לבחור בין מספר יאכטות המציעות חבילות בילוי במחירים שונים, ולכם נותר רק לבחור.