ישראל היא מדינה מרתקת. אין ספק בכך. יעידו על כך גם מספרם הרב של התיירים שבוחרים לטייל בשטח ישראל. מלבד לאתרים המיוחדים, לנופים הקסומים ולאחד משבעת פלאי עולם – ים המלח שנמצאים בארץ. אי אפשר שלא להתייחס לשווקים בישראל. במיוחד לשוקים מסוימים שמהווים מזכרת מימים עברו. בואו ושמעו מהו השוק שלא תוכלו לוותר על ביקור בו. גם אם אתם גרים בארץ… ואולי דווקא אם אתם גרים כאן – כי אם הקורונה מגבילה את אפשרויות הטיסה שלנו ולא מאפשרת לנו לצאת מגבולות הארץ, נוכל לטייל בארץ. בואו להכיר את השווקים התל אביביים.

שווקים בתל אביב – הווי מיוחד שאין באף מקום אחר

בעיר תל אביב, עיר הומה ותוססת במיוחד אשר חולקת בתוכה תיירות לצד חיים אורבניים ניתן לטייל במספר שווקים מרתקים ביותר. הראשון והבולט שבהם הוא שוק הכרמל. שוק תל אביב אופייני בו ניתן למצוא הרבה מאוד עניין. אלו סיפורים של המוכרים המקומיים, האוכל המיוחד והדוכנים המעניינים שפועלים במקום. לא בכדי בוחרים מטיילים רבים לצאת לסיור אוכל בשוק הכרמל. המיקום המרכזי ונקודות העניין שהשוק טומן בחובו הופך את הסיור הזה למשהו מרתק ובלתי נשכח.

לצאת לסיור עם הדרכה הולמת

כדי למצות את הסיור, על מנת להכיר את השוק על כל פינותיו וסמטאותיו יש לצאת לדרך עם מלווה מתאים. הווי אומר שעלינו למצוא את המדריך המקצועי שמכיר את השוק, ושהדמויות האופייניות מכירות אותו… כך נוכל ליהנות במיוחד מכל הטוב שיש לשוק הכרמל להציע לנו. מלבד לשוק זה נכון לבקר גם בשווקים נוספים בתל אביב – פלורנטין, לוינסקי, סיור בשוק התקווה ועוד. לכל שוק יש את המאפיינים המיוחדים שלו ואת הטעמים שמאפיינים אותו.