האם חשבתם פעם שצפייה בטלוויזיה, קריאת ספר או עיתון ואפילו המשחק עם הנכד יכולים להיות נוחים יותר?! כיום, באמצעות מושב עיסוי איכותי שמקנה פונקציונאליות בריאות ותמיכה בעת הישיבה – רבים משפרים את איכות חייהם ונהנים מישיבה כיפית על הכורסא או על הספה שהם אוהבים. אב כיצד בוחרים מושב עיסוי  איכותי? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

איכות – בחרו מוצרי עיסוי איכותיים. וודאו כי אפשר לקבל פונקציונליות בעת בחירת מושב עיסוי. בחירת מוצר שיחזיק מעמד למשך זמן רב תאפשר את היכולת להנות ממושב איכותי שמתאים לגופכם ולמנח של הגב שלכם.

שימושיות – בחרו דגם שימושי. חשוב שהכיסוי יהיה קל לניקוי, ושהמושב יהיה מתכוונן. שימו לב כי ניתן יהיה באמצעות העיסוי להזרים את הדם ובכך גם להרגיע את לחץ הדם. וודאו כי המושב מתאים למבנה הגוף שלכם. כיום יש מושבים שמתאימים לבעלי מבני גוף שונה. ההתאמה נעשית באמצעות קומפרסיה רכה. לעיתים אפשר להוסיף הדום איכותי שמהווה תמיכה לרגליים ובכך מקנה נוחות מרבית בזמן המנוחה על הספה או הכורסא.

עיצוב – לבסוף יש לשים את הדגש על עיצוב. בחרו מושב עיסוי איכותי שמעוצב בצורה שתתכתב נכון עם המרחב הביתי שלכם או עם מרחב העבודה. כיום אפשר למצוא כריות כאלה במגוון עיצובים החל מעיצוב אלגנטי עד לעיצוב כפרי ורך.

לסיכום, מוצרים שונים כמו כרית עיסוי או מושב שמאפשר עיסוי נקודות שונות בגב, תמיכה ויציבה טובה – אשר יספק איכות חיים טובה יותר. בכך רבים משפרים את חייהם בזמן שהם נחים ונרגעים מעמל יומם.