היום אנו חיים בעידן מודרני, עידן שבו רוב האנשים משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, מסתמכים על האינטרנט כמקור מידע מרכזי וחיים את חייהם מבלי להיות מודעים לאמת אחת פשוטה. אלוקים נמצא עמנו בכל רגע ורגע במשך היום והלילה, הוא תמיד שם לעזור ולסייע לכל אדם שנמצא בצרה. אך על מנת שאלוקים יוכל לסייע לנו, יש צורך להתפלל אליו ולבקש את עזרתו. ניתן לראות אותו בתור אבא רחום ואוהב, שמוכן לתת לילדים שלו חופש פעולה, על מנת שהם יוכלו ללמוד מהטעויות שלהם. עם זאת, הוא תמיד נמצא איתם, מלווה אותם ומוכן לעזור בכל רגע. כל אדם יכול להיעזר בתפילה על מנת להשיג את האהבה והסיוע של אלוקים, לכן הדבר אינו מוגבל לאנשים מסוימים ואינו מותנה בתנאים ספציפיים.

אני ותפילתי – כי כל אחד יכול

חשוב להדגיש כי כל אדם יכול להתפלל לקדוש ברוך הוא, לבקש ממנו עצה, הנחיה או עזרה בכל תחום. בסופו של יום, הקדוש ברוך הוא נמצא עמנו על בסיס קבוע, ולכן רק הגיוני לפנות אליו לעזרה בעת צרה. ניתן להתפלל בצורה עצמאית, לדבר מהלב ועם כוונה, ובכך לקבל את החסד שלו. אופציה אחרת, היא לחפש נוסח תפילה שמתאים למצב האישי שלכם. ניתן למשל למצוא תפילות רבות ומגוונות באתר https://vanitfilati.co.il/ העוסקות בכל תחומי החיים, החל מתפילה לרפואה שלמה, תפילה לפרנסה טובה, תפילה למציאת אבידה, תפילה לזיווג הגון וכדומה. כל אחד יכול למצוא את התפילה הרלוונטית ביותר עבור נסיבות החיים שלו, ולהשתמש בה על מנת לתקשר עם אלוקים ולהסתייע בו.

לסיכום, אני ותפילתי אינם נפרדים, היות ואלוקים נמצא עם כל אחד ואחת מאיתנו. אנו יכולים לפנות לקדוש ברוך הוא בכל נושא ועם כל בעיה, על מנת לבקש את עזרתו.