איך לבחור גיטרה? וואו, שאלה השאלות שיש לכל חובב גיטרה לשאול. ברגע שמבינים כיצד לבחור גיטרה, האפשרויות עולות ובחירה הגיטרה המתאימה לכם, תהיה קלה הרבה יותר ממש שהיה ניתן לחשוב.

"למדוד" את הגיטרה לפני הקנייה – מדריך רכישה

נושאי המפתח הבאים, הם קריטיים בבחירת הגיטרה שלכם ועל אחת כמה וכמה, אם אתם בוחרים אותה לילדיכם. 

כהורה או כסבא, אתה ממלא תפקידים חשובים רבים בחיי ילדך. המתנה והאספקה ​​שלך למוזיקה, עידוד וביטחון, יכולים להימשך כל החיים. השימוש בגיטרה בגודל מתאים ומותאם למנגן, הוא הדרך הטובה ביותר להתחיל. 

כיצד לבחור גיטרה איכותית?

נושאים חשובים רבים, נשענים על האיכות והנגינה של הכלי שלכם. קבלו תמיד את העובדות; שאלו את מוכר הגיטרה, מה לעשות כדי להקל על הכלי לנגן בצורה קלה ופשוטה וכן, נסו להתאים את הגיטרה לצורת ההחזקה שלכם אותה, בדקו כאן מידע נוסף.

הטעות שאנשים עושים לפני רכישת בגיטרה

אנשים רבים רוכשים בטעות גיטרה אקוסטית לא יקרה, כאשר יתכן שהם באמת רוצים גיטרה חשמלית. לעתים קרובות הם חוששים שהם או ילדם לא יתמודדו עם זה. זה כמעט כמו קניית ערבות לכישלון. 

שליטה בגיטרה אקוסטית

אם אתם שולטים בגיטרה האקוסטית, זה לא בהכרח יתורגם היטב לשליטה בגיטרה החשמלית. בפעם הבאה שאתם הולכים להופעה או צופים בקטעי וידאו של הלהקות והמבצעים האהובים עליכם, 

שימו לב שהדרך הטכנית והמוזיקלית שמנגנים על הכלים אינה זהה כאשר מנגנים בגיטרה אקוסטית וכשמנגנים גיטרה חשמלית.

האקורדים, התווים והסולמות, עשויים להיראות זהים אך הגישה לנגינת האקורדים, התווים והסולמות שונה מגיטרה לגיטרה. בחרו את סוג הגיטרה שהכי מעניינת אתכם ונסו ללכת איתה לשנים רבות.