כיצד בוחרים בושם לגברים? ומתי אפשר להפתיע את האדם שאוהבים עם מתנה פרקטית וריחנית? וגם 3 המלצות לבשמים מופלאים: הכינו את האף לכתבה ריחנית במיוחד!

בשמים לגברים ונשים היו חלק מטיפוח החן והיופי כבר במאות קודמות. לנר ולבשמים ושאר פסוקים מהתנ"ך מעידים על כך שאפילו לפני 2000 שנה היו גברים ונשים מתבסמים בריחות נעימים אותם משכו על גופם. ריחות שהופקו בדרך כלל מפרחים. כיום קל יותר להריח טוב באמצעות קניית בושם בקלות, בעוד שאפשר להזמין בושם און ליין או לרכוש מוצרים כאלה בפארמים ובחנויות שונות. 

אבל כיצד בוחרים בשמים לגברים?

כפי שרבים יודעים, לא כל ניחוח מתאים לכל גבר ולכן כשרוכשים בוש לאדם מסוים, חשוב להבין את ההעדפות שלו. יש גברים שיעידו ניחוח קל ורענן על טהרת הלימון והפרחים ויש כאלה שיעדיפו ניחוח מתקתק יותר על טהרת המסק או שאר פרחים שמפיקים ריח מתוק כמו ריח דבשי או שוקולדי. בכל מקרה חשוב לרחרח את הבשמים, לנסות לחטט קצת בארונית האמבטיה של הגבר כדי להבין מה ההעדפות שלו ואפילו לשאול את אותו האדם איזה ריחות הוא אוהב בדרך כלל. 

בחירה והשוואת מחירים

כשאתם רוכשים בושם אפשר להריח אותו בחנות ולאחר מכן לבצע השוואת מחירים בין בשמים לגברים בעיקר משום שמדובר במוצר שאינו זול. אם תבחרו בשמים און ליין תוכלו לחסוך משמעותית בעלויות. איזה בשמים לגברים כדאי לקנות? כיום יש כמה בשמים שגברים אוהבים, ביניהם: ג'ייד ורטיגו מילאנו. בושם לגבר דולצה גבאנה או דולצ'ה וגבאנה דה וואן. את כל אלה אפשר למצוא בפארמים או בחנויות און ליין.

אולי יעניין אותך גם בשמים לנשים