לכול אחד יש חלום וכל אחד רוצה להגשים אותו בשלב מסוים בחייו. אם הגעתם לזמן שבו אתם רוצים לרכוש דירה, אבל בעת הגשת הבקשה למשכנתא גילתם כי לא קיבלת אישור עקרוני לקבלת הלוואה לרכישת דירה – חשוב לא להתייאש! כיום אפשר לקבל מימון חיצוני שאינו קשור לבנק שלכם עבור קניית דירה, בעוד שמי שנתקל באשראי שלילי הידוע כ BDI – צריך לחפש מקורות מימון אחרים ואפילו אטרקטיביים יותר מאלה של הבנק, דעו כי באתר תשואות משכנתא במימון ישיר במסלול נוח.

אז מה עושים מסורבי משכנתא?

כולנו יודעים שמערכות בנקאיות מנהלות מערך מחושב וקר מול הלקוחות שלהם. מהלכים כמו מתן אישור להלוואות, הגדלת מסגרת, אישור עקרוני למשכנתא ועוד –  כולם נועדו לאפשר לבנק להנות מריביות ועמלות. ובכול זאת יש את מי שאינו זכאי להלוואה ואינו עומד בקריטריונים הדרושים – ובמקרים כאלה חשוב לא להרים ידיים. 

אז מה עושים?

כיום יש חברות פיננסיות או חברות חוץ בנקאיות שמקנות אשראי ומימון לרכישת דירה, ראו למשל ייעוץ משכנתאות באתר תשואות. היועצים של החברות המסוימות, הלגיטימיות והיעילות – יכולים לסייע לכם לנהל משא ומתן מול הבנק, לבחור במימון מתאים, לשפר את מצב העובר ושוב שלכם ולהסיר את תיוג ה BDI שמתייג אתכם כבעלי חשבון בעייתי. 

מי שיפנה אל יועץ משכנתאות מנוסה, לא רק שיוכל לקבל את האופציות לדרכי מימון אחרות שאינן מן הבנק – אופציות שלעיתים נחשבות אטרקטיביות וגמישות יותר מההלוואות והמסלולים שמציעים הבנקים המסחריים – אלא שידע כיצד לפעול על מנת להפטר מסימון ה BDI של הבנק המתייג אותו כמסורב משכנתא. בכך אפשר להמשיך ולפעול למען החלום של רכישת דירה.