אם יש משהו שכמעט כל אישה הרה חוששת ממנו, זה לקום בבוקר ולהרגיש את אותן בחילות מוכרות. אומנם כולנו יודעים לומר שזה עובר ושמדובר על תקופה מוגבלת בזמן, אך בפועל, זה לא קל. לכן, אם גם את סובלת מבחילות היריון קשות המוכרות גם בשם hyperemesis gravidarum, ברור שתרצי לדעת מה תוכלי לעשות בנידון. עוד הרבה לפני שאת מנסה לבדוק האם יש תרופות שתוכלי לקחת במהלך ההיריון, כדאי שתכירי מספר פתרונות טבעיים. למשל, האם ידעת שלאכול ארוחות קטנות במרווחי זמן לא גדולים זה משהו שיכול לסייע? בנוסף, אכילה של מזון יבש, כמו קרקרים למשל, יכולה לתרום גם היא להתמודדות עם הבחילות. 

 

מתי חשוב לפנות לרופא? 

 

למרות שיש היום לא מעט עצות ופתרונות טבעיים לבחילות בהיריון, חשוב גם להיות ערה למצב. כלומר, מעבר לאותן בחילות היריון מוכרות, יכולות להיות גם סיבות אחרות שמובילות לבחילות. לכן חשוב להיות עם היד על הדופק ולפנות לרופא לבירור אם נדמה שיש בכך צורך. יש לא מעט מקרים שבהם הגורם יהיה בכלל אחר, וניתן יהיה לטפל בו בקלות, כך שאין שום סיבה להמשיך את הסבל. כמו כן, חשוב להתייחס גם לצד הרגשי של הדברים. לדבר על הנושא, לא לשמור אותו בבטן ולבחור את האנשים שמקיפים אותנו בתקופת ההיריון. 

 

הניסיון להבין מה מוביל לבחילות 

 

אצל כל אישה הרה הגורם לבחילות הבוקר יכול להיות שונה. לכן, אם אפשר לעצור לרגע ולנסות להבין מה גורם לכל אחת להרגיש יותר או פחות בחילה, זה בהחלט מומלץ. נשים שסובלות גם מהקאות יוכלו למצוא מידע מקיף על הקאה בהריון באתר צמל ביו פארמה. בנוסף, כמובן שצריך להימנע לחלוטין מצריכת אלכוהול, כי מעבר לתחושת הבחילה, האלכוהול עלול גם לפגוע בעובר בשלל דרכים אחרות ולכן ברור מדוע הוא לא יכול להיות חלק מתקופת ההיריון.