האם אתם מעוניינים להירשם כקבלנים רשומים? ובכן יש לא מעט קבלנים שחולמים על כך. זהו נושא סבוך בבירוקרטיה, יש למלא הרבה טפסים, לשלוח כל מיני מסמכים, בהחלט לא משימה פשוטה במיוחד אם לא מכירים את הנושא. מומלץ לפנות אל עורך דין קבלן רשום הבקיא בתחום שידע להגיש את הבקשה בצורה נכונה.

עורך דין לרישום קבלנים

כעת כשהבנתם שהמשימה אינה פשוטה, מומלץ לפנות אל עורך דין לרישום קבלן רשום בפנקס הקבלנים על פי חוק. רק עורך דין המתמחה בתחום ואשר צבר לעצמו וותק וניסיון, יוכל לסייע לכם לקבל כמה שיותר מהר רישום כקבלנים.

ליוויי של עורך דין

עורכי דין אלה מלווים את הקבלנים לאורך כל הדרך, הם יגישו בשמכם את הבקשה, יחתמו על תצהירים, יאמתו את כלל המסמכים הרלוונטיים, ויכוונו את הלקוחות לדיון המתקיים מול הוועדה המייעצת, כאשר הוא גם מייצג את הלקוח בוועדה עצמה ומשמש לו כהגנה.

לפנות לטובים ביותר

זהו לא המקום לבצע טעויות ולהפקיד את המלאכה בידי גורמים בלתי מקצועיים, מה שעלול להביא למצב שכלל לא תהיו רשומים בפנקס הקבלנים. חייבים לפנות אל הגורם המדויק ביותר בתחום זה – עורך דין לרישום קבלן רשום.

כל היבט והיבט נבדק פה, לכל מילה או משפט יש משמעות רבה, זהו לא המקום לבצע טעויות שעלולות לעלות ביוקר. למעשה, עורך דין והנתונים הנמצאים בידיו, הם אלה שיקבעו אם ניתן לרשום את הקבלן בפנקס הקבלנים. עורכי דין מקצועיים פועלים ביעילות רבה ומהירות.

מדוע חשוב להיות רשומים?

בישראל לא מעט קבלני בנייה והתחרות היא רבה. אולם מיד תינתן עדיפות לקבלנים רשומים, דבר המוכיח כי הם נמצאים תמיד תחת פיקוח קפדני של רשם הקבלנים. בשל אותו הפיקוח, הקבלנים יצטרכו להוכיח את עצמם.