טיפול בשיטת NLP הפך לכלי חשוב מאד בתחום של פסיכולוגיה חיובית. מדובר בכלי שמספק טכניקות ודרכים להתמודד עם מגוון רחב של משברים, מחשבות שליליות, עם סטרס וחרדות עם פחדים וכולי.

שיטה זאת מכוונת את התת מודע ומטרתה לייצר דמיון מודרך לשינוי חיובי שכולל חשיבה חיובית, הרגלים חדשים וחיוביים, יציאה מדפוסים לא מטיבים, הכרות עם דימוי עצמי גבוה, שינוי ערכים ואמונות שליליות והטבה עם איכות החיים.

מדובר למשל בכלי שיעזור לשלוט בדרך שבה תעמדו מול קהל תוך תרגול טכניקות מעולות להתמודדות שניתן לקבל בדמיון מודרך. טיפול בעזרת NLP כבר יותר מ30 שנה מסייע לרבים להשיג שליטה חיובית על חייהם – מספק כלים מעולם הפסיכולוגיה החיובית, מעולם המדיטציה כמו תרגול מיינדפולס, והכרות עם האני העצמי ומה שמניע כל אחת ואחד להתנהגויות או תגובות שאינן מטיבות.

במה טיפול בשיטת NLP יכול לעזור?

כיום יש לא מעט מטפלים בשיטה לחשוב לבחור את מי שבקיא ברזי המקצוע. Neuro-linguistic programming היא שיטת תרגול שעובדת על המחשבה ומתכנתת את ה"מינד" לחשוב חיובי בתרגול לשוני עם מנחה מומחה בשיטת הטיפול.

באמצעות השיטה אפשר להתמודד עם חרדות, עם הרגלים לא בריאים כמו עישון או צריכת אלכוהול, היא עוזרת לטפל בסטרס וחרדות ומלמדת איך להפסיק להיות ביישן , ומטפלת בשינויים קיצוניים במצב הרוח, השיטה תשנה הרגלי אכילה ותספק שינוי משמעותי וטוב באיכות החיים.

אם אתם רוצים להעלות את איכות חייכם זה הזמן לדעת יותר אודות טיפול בשיטת NLP ובכך לצמוח הלאה אל חיים הרבה יותר טובים ורגועים.