בריחת שתן היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתה מתמודדים אנשים. זה יכול להיות מביך ומביך לדבר עליו, אבל זה גם בעיה בריאותית רצינית. לפי ארגון הבריאות העולמי, 1 מכל 5 אנשים מעל גיל 65 סובל מבריחת שתן. זוהי בעיה נפוצה מאוד ואחת הסיבות הנפוצות ביותר לנכות. 

בריחת שתן היא בעיה רצינית המשפיעה על חייהם של מיליוני אנשים. ההערכה היא שיש יותר מ-1.3 מיליארד אנשים בעלי אי יבשת בעולם. מעל 90% מהם הם גברים ונשים, עם גיל ממוצע של 40 שנים.

חיתולים לבחירת שתן

הצורך בחיתולים הולך וגדל. עם העלייה במספר האנשים שעומדים לעבוד או ללמוד זמן רב, חיתולים יהיו חיוניים לחיי היומיום שלהם.

"אני קונה חיתולים ותחתוני ספיגה למבוגרים כבר למעלה מעשור." מספרת אישה שנשאלת לגבי בריחת שתן. "אני זוכרת שהייתי בשנות ה-20 שלי והרעיון של חיתולים עלה בראשי לראשונה. כאשר התחלנו להשתמש בחיתולים, התברר שהם לא רק נוחים אלא גם מאוד יעילים לשינה ערבה ושקטה בעיקר עבור מי שסובל מבחירת שתן. "

מה זה חיתולי אוברנייט למבוגרים?

אם אתם נמצאים בגיל השלישי וסובלים מבריחת שתן, חשוב שתכירו את המוצרים של אובר נייט המספקים  חיתולים או מוצרי ספיגה, הנחשבים הכרח עבור אנשים סגיל מסויים. לכן כדאי לקנות אותם מחנות טובה המספקת מוצרים איכותיים. 

איך לקנות חיתולים למבוגרים?

בחרו מוצרי איכות בלבד. באתר של אוברנייט למבוגרים כדאי לבחור מוצרים שמתאימים לשעות הלילה בעלי יכולת ספיגה טובה והתאמה קלה למידות של מי שזקוק להם.  בחרו חברה שיש לה  פתרונות רבים אחרים שניתן להשתמש בהם לבריחת שתן וגם חיתולי מבוגרים מהטובים ביותר. כך תוכלו לבחור את המוצרים הטובים השימושיים ביותר.