כאשר מדברים על משחקי ODT  מדברים על שלל משחקים מדהימים שאפשר ואפילו רצוי לשחק אותם כדי לייצר גיבוש או יותר נכון לחבר בין אנשים במקומות עבודה, בסביבה הפרטית ואפילו סתם כך כדי לשנות את כללי האווירה.

רוצים להתחיל ולשחק משחק ODT? הנה כמה רעיונות למשחקים המדהימים ביותר שיישארו חותם שהוא הרבה יותר מעוד משחק. 

אילו דוגמאות למשחקי או די טי מומלצים? 

אחד המשחקים היותר יצירתיים קשור במשחקי קבוצה שבה הקבוצה מחזיקה בלוח שמחובר לחבלים ובאמצעות מקל מנסים להרים את הלוח באוויר כאשר על הלוח עצמו יש כדור והוא צריך לעבור לצד השני, הפעם מבלי שיפול. 

המשחק מצחיק, משעשע ובעיקר מאפשר לגבש בין אנשים, בין עובדים ואפילו בין לבין החברים או מקורבים. 

משחק נוסף הוא הדמיה של דיג, על הריצפה מונחים כל מיני לוחות ועל הלוחות האותיות שעליהן יש וו. כל משתתף מחזיק בסוג של חכה וכל אחד צריך לדוג לחכה את המילים שבסופו של דבר תיצורנה את המילה המבוקשת. 

אילו משחקים נוספים יש? 

משחק נוסף וודאי מוכר לכם והוא נקרא זה ששולה את המוקשים, על הריצפה יונחו לוחות עץ בשורות וטורים כאשר בכל שורה תהיה פצצה ולכל משתתף יינתן לוח אותו הוא יידרש לפתוח ובמידה ותצא לו פצצה הוא יידרש להחזיר את הלוח למקום ורק מי שיצליח לעקוף את הפצצה הוא למעשה זה שיתקדם לשורה הבאה . 

בגדול המטרה של המשחק היא לעבור את השורות אבל רק באמצעות הדריכה על הלוחות הייעודיים לכך. 

לסיום סיומת משחק נוסף הוא קבוצה שעומדת בתוך מעגלים ומסביבה מספרים שנמצאים על הרצפה כאשר צריך לדרוך על המספרים לפי סדרם הכרונולוגי מבלי שהרגליים יונחו על עיגול באותו הזמן. 

למשחקי רצפה גדולים נוספים לחצו על הלינק