את הפיצ'רים של מיקרוסופט ושל אופיס אפשר להעלות לענן מאובטח, עם המון ערך מוסף. האם המחיר שווה את ההשקעה? אלה דברים שיעשו לכם סדר לגבי שירות אופיס 365 לעסקים ומה זה אומר מבחינת העלויות. 

תחליף לשרת פיזי – חסכוני ומשתלם 

אם בשלב הזה העסק שלכם עושה שימוש בשרת, למשל לצורך תפעול דוא"ל עסקי או למטרות אחרות, שירות אופיס 365 יחתוך את העלויות. השירות כולל את כל התכונות המוכרות של אאוטלוק, עם חיסכון יפה בכל הקשור עם ההוצאות הנלוות. לא תצטרכו יותר להשקיע בעלות רישיונות נפרדים, עדכוני אנטי וירוס שעולים לא מעט, אחזקת אל פסק, השקעה בגיבוי, הוצאות חשמל עבור השרתים. 

השקעה משתלמת ברמת הפרודוקטיביות הארגונית 

מלבד העבודה שהרבה עסקים שמטמיעים שירות אופיס 365 מגלים מיד ירידה בהוצאות השוטפות, אי אפשר שלא להדגיש את התועלת בפרודוקטיביות. שירות אופיס 365 מציע מגוון רחב של כלים לשיפור הפרודוקטיביות. למשל כאשר צוותי העבודה פועלים בצורה טובה יותר וכאשר המשימות מתנהלות מהר יותר, כל העסק חש בתוצאות. לצד הכלים השונים של אופיס, המעבר לענן מביא עימו פתרונות כגון צ'אט ארגוני. ניתן לבצע על אותה מערכת שיתוף קבצים ביתר קלות. הקבצים שעולים על הענן זמינים לצפיה ולעבודה דרך OneDrive. בנוסף, המנוי מביא לעסק דרך הענן את כל האפליקציות והיישומים הדרושים לכם, אאוטלוק ועיבוד תמלילים וורד, אקסל ומצגות פאואר פוינט ועוד.

בנוסף, תחת אותה השקעה משתלמת, כל הפתרונות זמינים באמצעות פאנל ניהול אחד, ידידותי ונוח. ניתן להיעזר בכל אנשי הקשר במערכת, להשאיר הודעות ותזכורות בפתקים מקוונים, סנכרון של לוח השנה, משימות ועוד. לבסוף, נהנים ללא השקעה נוספת גם מאבטחת מידע ברמה גבוהה ביותר, אנטי ספאם ומייל ארגוני בילט אין. 

למידע נוסף אודות שירות אופיס 365, היכנסו לאתר של Entersys