על תהליך חיפוי באבן

אם אתם מתחילים תהליך של שיפוץ בית או בניה של בית חדש אתם לבטח מתלבטים מהי הדרך הנכונה לחפות את קירות הבית החיצוניים שלכם. כמובן שישנן מגוון רב של דרכים ושיטות נפוצות ומקובלות יותר ופחות לחפות את הקירות ובכדי לבחור בשיטה הנכונה אין טוב יותר מאשר להתייעץ עם איש מקצוע מחברת מילסטון. בשנים האחרונות ניתן לראות כי ישנה שיטת חיפוי חדשה ומבוקשת מאוד הלא היא חיפוי באבן. במאמר זה נסביר לכם הכול על התהליך.

איך מתבצע תהליך חיפוי באבן?

חיפוי באבן אמנם נחשב לחיפוי יקר יותר אך אין ספק כי המראה המתקבל הינו נאה יותר מה שגורם לרבים לבחור בו למרות העלויות. את קירות הבית החיצוניים ניתן לחפות במספר סוגי אבנים מה שמאפשר לכם לבחור בדיוק באבן הנכונה עבורכם הן מבחינת המחיר והן מבחינת המראה המתקבל. חשוב לציין כי כל סוגי האבנים הינן אבנים טבעיות. בין סוגי האבנים המוכרות ביותר תוכלו למצוא:

  • אבן ירושלמית- אין מראה נאה יותר מבית המחופה באבן ירושלמית טבעית. המראה הנוצר משרה אווירה נעימה וגורם לנו להרגיש לרגע ממש כאילו אנו גרים בעיר הקודש.
  • אבן גיר- זוהי אבן מקומית אשר מאוד פשוט ונוח לעבוד איתה. היא מומלצת בעיקר עבור בנייה ירוקה מכיוון שהיא נחשבת בעלת יכולת בידוד גבוהה מאוד. הייחודיות שלה היא שככל שעובר הזמן המראה שלה הופך טוב יותר ויותר.
  • אבן כורכר- אבן זאת מתאימה הן לחיפוי פנימי והן לחיפוי חיצוני וניתן לחרוט עליה בקלות מה שמאפשר לנו ליצור דוגמאות ייחודיות על גבי הקירות.

אמנם הבחירה של חיפוי באבן אינה נחשבת לבחירה סטנדרטית וזאת לרוב בעקבות המחירים של חיפוי מסוג זה ובכל זאת ניתן לראות כי יותר ויותר ישראלים בוחרים דווקא בסוג חיפוי זה על מנת ליצור מראה אטרקטיבי לבית.