שירות קייטרינג איכותי זה לא רק לספק "פתרון" למרכיב האוכל באירוע שלכם. כדי שקייטרינג לאירוע יהיה באמת מוצלח, חשוב לבחור קייטרינג שיוכל לספק מגוון רחב של מנות במבחר טעמים, להקפיד על איכות, טריות וניקיון המזון,  להגיש את המנות באופן מעוצב ומסוגנן וכמובן – להביא טעמים ערבים לחיך ועשירים.

אנחנו בהולי בייגל מזמינים אתכם ליהנות מכל העולמות עם שירות ללא תחרות.

המוניטין

הניסיון רב השנים שלנו, יחד עם אלפי הלקוחות המרוצים מוציא מאיתנו את הטוב ביותר: מוניטין של חברת קייטרינג עם איכות ללא תחרות, רזומה של שירות לקוחות מס' 1 ולקוחות מרוצים שממשיכים להמליץ עלינו בכל אירוע.

האיכות

איכות וטריות המזון היא תנאי מס' 1 לאיכות של קייטרינג: חברת קייטרינג חייבת להקפיד על איכות המזון, טריות המזון וניקיונו, וכן לשמור עליו במצב זה משלב ההכנות ועד ההגעה לבית הלקוח. 

המבחר

מבחר כה רחב של מנות, טעמים וקינוחים לא תמצאו בשום מקום אחר: הולי בייגל מזמינה אתכם ליהנות מהרכבת תפריט באופן עצמאי על ידי בחירת מנות, מבין מאות סוגי מגשי אירוח חלביים, פלטות קרות וחמות במנות ערבות לחיך ומפתות בטעמן, סלטים מגוונים, עשירים וייחודיים, תוספות, מנות עיקריות, וקינוחים יפהפיים בטעמים בלתי נשכחים.

הטעם

זה לא סוד שאנחנו המנצחים בטעם: הולי בייגל מרכיבה מנות נבחרות ומציעה לכם שלל מגשי אירוח ופלטות ברמה גבוהה ובטעמים עשירים ונפלאים. מנות בסגנון ביתי, מנות בסגנון של מסעדה חלבית, מנות מגוונות בסגנונות שונים מהעולם הגדול, והדובדבן שבקצפת – שלל קינוחים לבחירה בטעמים ייחודיים, מפתיעים ומופלאים.

אתם מוזמנים ליצור קשר וליהנות מקייטרינג עם שירות ברמה הגבוהה ביותר בארץ. ניפגש בשמחות!