נהוג לחשוב שנשים נוטות להיות אנינות טעם, בייחוד בכל מה שקשור לביגוד וקוסמטיקה. אולי תתפלאו לשמוע, אבל המשימה של בחירת בושם לגבר קשה לא פחות, במיוחד כשאתן רוצות להפתיע אותן.. מסתבר, שגם להפתיע וגם להצליח לקלוע לטעם שלו – לא תמיד עובד. אז איך עושים את זה נכון?

ציר החמוץ – מתוק

כידוע, עולם הבושמאות עשיר בניחוחות שנעים על ציר מסויים, בו מתקבלים שילובים שונים של ניחוחות: הבשמים השונים שמתקבלים נחלקים לפי קטגוריות שונות, שאמנם לא קיימות באמת ברשתות הפארם, אבל אם תבקשי מדיילת היופי להציע לך בושם בניחוח מתקתק – היא תדע לאן לקחת אותך. וכך גם לגבי החמצמץ..

אז המשימה הראשונה שלך היא לבדוק לאיזו מחלקה אהובך משתייך – חובבי המתוקים או חובבי החמצמצים? ריחות מתוקים מתאפיינים בניחוחות של פירות, וניל, תמציות ופרחים שונים. ריחות בכיוון חמצמץ יותר כוללים ניחוחות של פריחה, ים, אורנים ואוריינטציות שונות של טבע.

ציר העדין – חריף

יש בשמים שניתן לרכוש באתר https://www.clubpharm.co.il/ שמתאפיינים בניחוח נעים ועדין. בדרך כלל, גברים שפחות אוהבים לשים בושם יעדיפו אותם, הודות לארומה הנינוחה והעדינה שלהם. בשמים אחרים מאפיינים בניחוחות חזקים ודומיננטיים, שבדרך כלל כוללים גם 'עומקים' של ניחוח. אם הגבר שלך הוא מהסוג הדומיננטי – עדיף לבחור בושם לגבר בגוון מתקתק יותר, שיעדן את הנוכחות החזקה של הבושם. אם לדעתך הוא יעדיף בושם עם פחות נוכחות – תוכלי לבחור בין מגוון רחב של בשמים חמצמצים או מתוקים.

איך זה מריח לך?

הכלל האחרון והכי חשוב בבחירת בושם לגבר הוא כמובן, שגם את תאהבי אותו. אם את אוהבת את הבושם – גם הוא ירגיש את זה, וכן להיפך. תוכלי לקחת שעה פנויה ולקפוץ לחנות הפארם הקרובה, ושם לנסות על גופך סוגים שונים של בושם לגבר. שפריץ קטן מכל בושם על חלק אחר ביד – הריחי את הניחוחות השונים ונסי לשער איזה ניחוח היה "הולם אותו" מבחינתך. בסופו של דבר, שניכם אמורים להיות מרוצים ממנו והוא מן הסתם יעדיף בושם שגם את תאהבי. בהצלחה!