חג הסוכות הוא חג ייחודי בעל אווירה נפלאה ומלאת שמחה. לצד השירים והחגיגות כולנו יוצאים לדירת הארעי שלנו – הסוכה. בה אנו מארחים, אוכלים וחוגגים. אמנם זו סוכת ארעי והיא לא אמורה להיות יציבה ומסיבית כמו דירה של ממש. אבל בכל זאת כדי לאפשר לנו לשהות בה בבטחה וללא חשש, כדי שיהיה לנו נעים בסוכה וכיף אמתי – נכון יהיה להתאים את הסוכה היטב לעצמנו ולדירה בה אנחנו גרים. כי רק כך הסוכה תהיה נוחה להקמה, נוחה לשימוש ומאפשרת שהייה מהנה, כפי שניתן להשיג באתר זה.

מה הכוונה התאמה אישית?

סוכה היא מבנה ארעי שנבנה על פי כללי ההלכה. עליה להיות מוקמת לרגל החג לשם קיום מצוות סוכה, ועל גגה צריך להיות סכך. מעבר לכך ניתן לבחור באופציות שונות ובשיטות בניה מגוונות. אך יש לשים לב כי אם הסוכה מותאמת אישית לממדי המשפחה, לתכניות שלכם בחג וכן למידות השטח בו מקימים את הסוכה – היא עתידה לשמש אתכם בנוחות מקסימלית ולשרת אתכם בכיף. לא כך אם היא אינה מתאימה לכם ואתם צריכים לאלתר ולמצוא פתרונות שונים ומשונים.

הזמנת סוכה מדויקת שמתאימה לכם

המטרה שלנו בהזמנת סוכה היא להבטיח כי הסוכה תתאים לנו ותוכל לשרת אותנו כיאות. כדי שכך יקרה יש לבצע הזמנה מושכלת אשר לוקחת בחשבון נתוני שטח וכן מטרות ורצונות שלכם. בין היתר חובה למדוד בצורה מדויקת מאוד את השטח בו אתם מתכוונים להעמיד את הסוכה. כמו כן יש לחשב את הגודל הכולל שלה בהתחשב בפריטים שאתם מתכננים להכניס אליה. לאחר שבדקנו את כל הפרטים והצלחנו להחליט מה אנו מזמינים נוכל להתקדם הלאה ולהזמין. כמובן שניתן לקבל הצעות שונות ולהתייעץ עם החברה לגבי הזמנות מיוחדות לחג סוכות!