זה התחיל על המקרר, משם עבר למקפיא (למי שיש כזה) ובלי שכולם רצו האטרקציה הזאת התחילה להידבק גם על דלת הכניסה של הרבה בתים.

אם עדיין לא זיהיתם מי זאת האטרקציה הזאת שהולכת ומתפשטת ומתרחבת בכל בית בישראל, קבלו אותה זאת אטרקציית מגנטים לאירועים.

אבל רגע אחד לפני שאנחנו הופכים גם את הקירות בבית לכאלו שניתן גם עליהם להדביק תמונות של מגנטים, מכל אירוע או מפגש שאליו אנו מגיעים, נכנסה אלינו אטרקציה חדשה.

האטרקציה החדשה שהגיעה אלינו, הרבה יותר מרשימה, יותר מיוחדת והכי חשוב היא שונה ולא נדבקת כמו המגנטים.

קבלו את הבלוקים לאירועים, מדובר על שכלול מיוחד של מגנטים שכולנו מכירים, במקום להדביק את התמונות שצולמו במהלך האירוע על מגנט ולתת אותם כמזכרת לאורחים, אותו הדבר קורה רק שהפעם התמונה מודבקת על חתיכת עץ.

אחרי שהבנתם שבלוקים זה בדיוק כמו המגנטים, ואתם בטח רוצים לדעת את הדבר שמעניין את כולם זה לא אחר מאשר כמה זה עולה לכם.

בלוקים מעץ לאירועים – כמה עולה התענוג הזה ?

אמנם מדובר על אטרקציה שבאמת יותר משדרגת את המזכרת שאתם נותנים לאורחים שלכם, וכמובן היא חדשה ויותר מרשימה, אבל המחיר שלה לא כל כך יקר ביחס לכל היתרונות שהיא מביאה איתה.

העלות של בלוקים לאירועים ביחס לצילום המגנטים עומדת על כ – 30% עד 40% יותר מאשר צילום מגנטים.

מחירים במספרים ולא באחוזים, בשונה מחבילות של מגנטים לאירועים שרובן נמכרות ללא הגבלת כמות לכל סוג של אירוע, חבילות של הפקת בלוקים באירוע נמכרות לפי כמות בלוקים שמתאימה לכמות האורחים המוזמנים.

בשביל שתוכלו לדעת את המספרים או יותר נכון שתכינו את עצמכם מבחינת התשלום, הנה הטבלה שתראה לכם בדיוק כמה צריך לעלות לכם התענוג.

כמות מוזמנים באירוע כמות בלוקים נדרשת מחיר
אירועים קטנים עד 50 אנשים לכל הפחות חבילה של 100 בלוקים, מכיוון וייתכן גם שכפולים לפי מספר מצולמים בכל תמונה החל מ 4.5 ₪ לכל יחידת בלוק ועד 6 ₪ לבלוקים גדולים יותר במידה של 10*10
150-200 מוזמנים חבילה של בלוקים ללא הגבלת כמות לאירועים עד 200 מוזמנים, כאן כבר עדיף להזמין חבילות ללא הגבלה מאשר להגביל בכמות. החל מ 900 ₪ ועד 1200 ₪. תלוי בגודל הבלוקים.
מעל 300 מוזמנים בדיוק כמו החבילה הקודמת, ההמלצה היא לחבילה ללא הגבלת כמות. העלות תהיה בין 1200 ₪ ועד 1500 ₪.

 

מכיוון ואין מחירון קבוע לאטרקציית הבלוקים, אלו המחירים כפי שציינו בפינו מול חברת קריט מגנט שהיא החברה המובילה את תחום אטרקציות הצילום בישראל.

כמו כן המחירים האלו נקבעים לפי מספר גורמים :