תיקון פנים צנרת – כיצד זה מתבצע?

תקלות בתוך הצנרת הן לא דבר נדיר. התקלות הללו מתרחשות במהלך השנים וכתוצאה מהשימוש בצנרת. לפעמים זה בגלל שימוש לא נכון ולפעמים בגלל בלאי מצטבר. תמיד יהיה צורך לבצע תיקון פנים צנרת על מנת להחזיר את הצינורות לפעילות תקינה ויעילה.

אך כיצד מגיעים לאזורים הפנימיים הללו שאין אליהם גישה נוחה? איך אפשר בכלל לתקן את הנעשה שם בפנים? יש לשאלה הזו כמה תשובות.

כך מבצעים תיקון פנים צנרת

  • אתגר האבחון – האתגר הראשון הוא אבחון וזיהוי. אי אפשר לתקן בלי לדעת בדיוק מהי התקלה. כאשר יש תקלה בפנים הצנרת צריך לבדוק ולבצע אבחון מדויק שייתן לנו מידע ביחס למה שקורה בפנים. כיום ניתן לתרום את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים לצורך העניין. מדובר על מצלמות טרמיות וסיבים אופטיים שמציגים מול עיני האינסטלטור את המתחולל בתוך צינור. אך אם הוא רחוק ובלתי ניתן לגישה.
  • ביובית – כאשר יש תקלה בצנרת ביוב יש צורך להשתמש בכלים מתקדמים. לדוגמה, ביובית. הביובית מאפשר לנו להחדיר צינור פנימה אל תוך מערכת הביוב, ולשאוב או לשטוף את הצנרת באמצעות זרם מים. הפעולה הזו בכוחה לטפל באזור הפנימי של הצנרת בלי הרס ובלי לשבור.
  • החדרות וטכניקות – יש סוגים שונים של כלים ואפשרויות החדרה אל עומק הצנרת. האופציות הללו נועדו לאפשר לנו ביצוע פעולות ביעילות רבה וללא צורך בהרס. כי אם יש בעיות בחלק הפנימי של הצנרת, יש כלים מיוחדים שמאפשרים לנו לטפל בהם. זאת בעזרת החדרת כלים, הזרמת זרם מים עוצמתי ועוד.
  • החלפה – יש מקרים בהם הצנרת צברה נזקים רבים מאוד. אז הממצאים ייספרו לנו על צורך לבצע החלפה רצינית של הצנרת על מנת להחזיר אותה לפעולה יעילה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.robo-tech.co.il!