ברגע בו מבינים כי צריכים להכין מקום עבור אירוע משמח שמתעתד להתרחש בקרוב, מבינים עד כמה זה חשוב לבחור נכון את אולם האירועים שהוא ההוצאה הכי גבוהה מן הכל. למה כדאי לתת עדיפות למקום המיועד לאירוע קטן במידה והוא קטן משתתפים? קראו את הדברים הבאים.

אווירה הרבה יותר אינטימית

אולם רגיל הוא כזה שבו יש מאפיין מאוד ברור, הגודל של המקום. מדובר כמעט תמיד במקום שבו יש תקרה גבוהה והמוני שולחנות מפוזרים להם עם מקום של רחבת ריקודים די גדולה. במקום לאירועים שמיועד עבור אירוע קטן עד 30 איש, יש את כל מה שצריכים עבור אירוע, כולל מקום לשבת בנעימים לארוחה ומקום לצאת בריקודים, אבל את כל זה עושים כשהאווירה היא לגמרי אינטימית, ומקרבת בין כל אחד ואחד מן המשתתפים. כולם יכולים להביט אחד לשני בעיניים, לחבק, לספר סיפורים חדשים וישנים ולחגוג במקום שבו החלל מעוצב עד לכדי שלמות לאירוע שנתפר לכמות האורחים.

עיצוב שמרגיש כמו בבית מהודר

אז, למה לא לחגוג בתוך הבית, אם זה רק כמה עשרות בודדות של אנשים שצפויים להגיע אל האירוע? מכיוון שלא כל בית מסודר בצורה שבה ניתן לארח 30 אורחים, ולא כל בית הוא כזה שמרגיש מספיק חגיגי ומיוחד עבור האירוע גם כן. מקום עבור אירוע קטן הוא כזה שאר מעוצב באופן יוצא דופן, לפי רעיון עיצובי שהופך את האירוע לאירוע, ומבדל אותו מן הבית לא רק מבחינת הגודל של החלל, אלא מהבחינה של החלוקה שלו לאזורים אינטימיים שבהם כל אחד מן המשתתפים באירוע יכול ליהנות ממקום מהודר כיאה לאירוע חגיגי.

נמצאים רק עם מי שהכי אוהבים

באירוע המוני שמונה כמה מאות של אנשים זה די מאתגר ועד כמעט בלתי אפשרי להקדיש זמן עבור כל אחד מן האורחים שאר מגיעים אחרי הכל לשמח את בעלי השמחה. באירוע קטן משתתפים היתרון הגדול הוא שתמיד יכולים לא רק לראות את מי שהגיע אל האירוע אלא ממש לפתח איתו שיחה ארוכה. אירוע קטן זו ההזמנות הכי טובה לאחד מחדש בין כל האנשים שהכי אוהבים אלה שהכי חשובים לנו בחיים ובייחוד בזמנים שכאלה שבהם רוצים לחגוג יחדיו את אותם אירועים הכי משמעותיים של החיים.

לעוד פרטים, בקרו באתר https://www.jobandjoy.co.il/