אם אתם מתכננים פרישה, בוודאי שמתם לב למילה "תכנון". זה אכן ממש כך פרישה צריך לתכנן. התכנון כולל הרבה היבטים שתצטרכו להתכונן אליהם.

למשל, המעבר מחיים אינטנסיביים של עבודה, דרישות, הספקים, בוס על הראש או עובדים שכפופים להוראות שלכם, לחיים רגועים שאתם קמים לבוקר בלי יותר מידי מטלות, צריך להתרגל לזה וגם לעשות את זה בצורה נכונה כדי שלא תיווצר התנוונות חלילה.

גם בהיבט הכלכלי עליכם להיערך כמו שצריך, להבין איך אתם מחלקים את הכסף שיש לכם בצד, איך להתנהל נכון ובפרט כיום שאורך החיים הממוצע נמצא בעלייה מתמדת. קראו בהרחבה ייעוץ פנסיוני באתר של איילה אבני!

ייעוץ פרישה מקצועי:

כאשר מדובר על ייעוץ פרישה, זה כל מה שאתם צריכים כי לסדר את ההיבט הפיננסי. ישנם חברות רבות שלפני הפרישה יציעו לכם לעבוד בהדרגה פחות ופחות כדי שתוכלו להתרגל ביתר נוחות למצב שבו אתם לא עובדים בעבודה מוגדרת.

אין ספק ולפי כל המחקרים שנעשו עד כה בתחום הוכח שעבודה היא בריאות ולכן, גם כאלו שפורשים בוחרים לעבוד בתחומים אחרים שהם יותר אוהבים או להיכנס לעולם העסקים על ידי הקשרים שהם רכשו במהלך השנים.

בתחום הכלכלי, כדאי מאוד לבנות תוכנית ברורה שתאפשר לכם להבין ולראות איך אתם הולכים להתקיים במהלך כל השנים הללו.

אמנם אם החלטתם להמשיך לעבוד במשהו אחר, זו פחות בעיה, כי עדיין תקבלו משכורת מאותו מקום עבודה, אולם בכל זאת, יהיו זמנים שלא תעבדו כנראה ולזמנים כאלו כדאי שתהיו מסודרים מהבחינה הכלכלית.

יועץ פנסיוני יוכל לעשות לכם סדר בכל העניין הכלכלי על ידי הבנת הצרכים שלכם, מהי רמת החיים שאתם חיים בה לרבות הוצאות לא צפויות והוצאות משתנות וכך יבנה לכם תוכנית ברורה לעתיד.