תמיד היה לכם חלום לנסוע לדרום אמריקה? אתם לא רוצים לדחות אותו עוד ועוד? אתם לגמרי צודקים. דרום אמריקה זה אזור שלא במקרה כל כך הרבה ישראלים בכל הגילאים נמשכים אליו, אז למה אתם מחכים? הגיע הזמן שגם אתם תתכננו את טיול החלומות שלכם, כי חלומות נועדו כדי שנגשים אותם. קראו בהרחבה על תכנון טיול לדרום אמריקה!

מתי תעדיפו לנסוע?

זו שאלה חשובה אך אין עליה תשובה אחת נכונה. מצד אחד אנחנו רואים שקיימת האפשרות של טיול במסלול "גל עולה" שלרוב מתבצע בין נובמבר לאפריל, אך מצד שני, קיימת גם האפשרות של "גל יורד". במקרה כזה הטיול יהיה בדרך כלל בין מאי לספטמבר. יש מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון כאשר מנסים לתכנן את הטיול לדרום אמריקה, כמו למשל:

לכן חשוב שתתייחסו לכל הגורמים האלה כאשר אתם מנסים להחליט לאיזה תאריך לקנות את כרטיסי הטיסה שלכם. בנוסף, כמובן שגם הקרנבל בברזיל, אם הוא מעניין אתכם, צריך להילקח בחשבון, כי מה פתאום שתפספסו אותו אם תמיד חלמתם לקחת בו חלק?

איזה הרכב אנושי יתאים לכם לחופשה?

עוד נתון שחשוב מאוד לתת עליו את הדעת, זו השאלה עם מי אתם רוצים לנסוע. האם אתם רוצים לקחת רק את החבר הכי טוב לטיול שלכם בדרום אמריקה? או שאולי תרצו בכלל לנסוע עם הילדים? האם אתם רוצים טיול מאורגן או שאתם אנשים של טיול עצמאי? ראו כאן טיולים בהתאמה אישית!

לכל אחד מאתנו יש העדפות שונות ומה שחשוב, זה להיות קשובים לעצמכם כדי שתוכלו לתכנן את הטיול המושלם עבורכם לדרום אמריקה.