שירותי פוליש בצפון למשרדים נקיים יותר

שירותי פוליש בצפון

המאמר באדיבות letsclean

הרושם הראשוני הוא הכי קובע וכשלקוחות נכנסים למשרד, חשוב שהם יקבלו את הרושם הטוב ביותר. רצפה מבריקה ומצוחצחת תעזור לכניסה מוצלחת ותעשה את הרושם הנכון. 

אלפי צעדים כל יום

בין שאתם משרד גדול או לא, עדיין הרצפה שלכם סופגת הרבה. עובדים שהולכים בין המשרדים, למטבח, יוצאים ובאים. שליחים שמביאים חבילות, לקוחות וספקים, כולם צועדים על הרצפה, לפעמים עם אבק, בוץ או לכלוך שהביאו איתם מבחוץ, לפעמים כוס קפה מטפטפת או צלחת אוכל שהתרסקה. כל אלה משאירים את סימניהם על הרצפה ואפילו ניקיון יום-יומי יתקשה להחזיר לה את המראה המקורי, הברק והבוהק. 

כל כמה זמן צריך לעשות פוליש

לפני בחירת שירותי פוליש בצפון למשרדים נקיים, חשוב לשמור על הרצפה באופן רציף. כדאי לנקות, לשטוף ולטפל בה באופן קבוע בעזרת החומרים המומלצים לסוג הרצפה שנמצא במשרד. כך אפשר להסתפק בטיפולי פוליש פעמיים בשנה. את מועדי הטיפולים תוכלו לקבוע מראש לזמנים הנוחים לכם כשאין עובדים במשרד ובהתאם להנחיות חברת הניקיון שתבצע את טיפול הפוליש. 

טיפול נקודתי 

אם מסיבה כזאת או אחרת לא יצא לכם לעשות טיפול פוליש תקופתי, או שהרצפה כבר לא נראית נקייה ואתם נבוכים כשלקוחות נכנסים אליכם, תוכלו להזמין את חברת הניקיון לביצוע עבודת פוליש בצפון במועד הנוח לכם. חשוב שתדעו כי פעולה זו אורכת זמן ולכן מוטב לתאם אותה כאשר אין פעילות במשרדכם. 

המלצות וביקורות 

אם אתם מחפשים שירותי פוליש בצפון למשרדים נקיים יותר תוכלו להיעזר בהמלצות של בעלי משרדים או חברות שעשו כבר טיפולי פוליש או לבדוק את הביקורות על החברות ברשת. פייסבוק או קבוצת וואטסאפ הם מקורות טובים ומקיפים לקבלת אינפורמציות כאלה. 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

טיפים לבחירת עבודה בגובה

עבודות בגובה נדרשות כאשר אתם גרים בקומה גבוהה ואולי גם יש לכם מרפסת שמש, או כאשר המשרד בו אתם עובדים ממוקם במגדל, וישנה גם אפשרות

קרא עוד »
לוגו

איך לוגו הופך למותג?

אם יש משהו שאפשר להגיד וכולנו נסכים עליו הוא שאנחנו חיים בעולם מאוד תחרותי. לכל מקום אליו נביט, נראה עוד אנשים שמציעים בדיוק את המוצר

קרא עוד »