בכל סוג של פרסום אשר נועד לקדם את המהלכים העסקיים של החברה, כדאי לחשוב באופן קריאטיבי ומיוחד, כדי ליצור בידול מול עסקים אחרים.

אחד הרעיונות המיוחדים הוא לייצר גרביים בשלל אפשרויות של הדפסים ולהעניק אותן במתנה ללקוחות אשר מגיעים לכנסים או לפגישה במשרדי החברה, בדקו זאת באתר http://www.tfactor.co.il.

גרביים מודפסות 

לקוחות אוהבים מאד לקבל מתנות בחגים, בכנסים ובכל מיני מפגשים. רובם רגילים לקבל מתנות אשר לפעמים חוזרות על עצמן כמו קופסה לכלי כתיבה עבור השולחן המשרדי, מטען נייד, דיסק און קי ועוד. כדי לפרוץ גבולות, כדאי לחשוב על מתנות מקוריות אשר קיימת סבירות גבוהה שהלקוחות לא קיבלו עדיין ממקומות אחרים.

בתחילת הדרך חושבים על הדפס מדליק שגברים ונשים יאהבו מאד לגרוב מתחת למגפיים, לנעליים ובאימוני הספורט. אפשר לחילופין להכין רקמה ייחודית על הקצה של כל גרב או בכל גודלה. סוג ההדפסים וצבעיהם הם עניין של טעם אישי וקיימות אין ספור אפשרויות של הדפסים בכל גוון רצוי. 

כל הגרביים מיוצרות מבדים נושמים אשר תואמים את הצורך בהתחשב בעובדה שכל אדם נשאר עם נעליו לאורך שעות רבות בכל יום ואם מדובר בפעילות ספורטיבית, הרגליים מזיעות ולכן יש להיערך לכך ולבחור את הבד הנכון.

דוגמאות לגרביים 

אפשר ליצור הדפסה אשר כוללת את הלוגו של החברה, או פרט אשר מזכיר משהו מהפעילות שלה כמו לדוגמה, צורות הנדסיות עבור מי שעוסק בהנדסה, עננים או טיפות עבור מי שעוסק בחיזוי מזג האוויר וכו'. 

מעבר לכך אפשר להדפיס דגמים צבעוניים הכוללים כוכבים, פסים, קווים, עיגולים, לבבות ועוד. קיים צבע רקע לבחירה וגוונים רבים להחלטה עבור הדוגמאות שיודפסו עליהם, בכל צבע אהוב, אשר מתאים מבחינה ויזואלית.

הגשת הגרביים במתנה 

חברות רבות מזמינות גרביים בדגמים המתאימים לגברים באורך הרגיל ובאורך הקצר יותר עבור נעלי הספורט וכך עושים גם עבור הנשים.

כל זוג גרביים מאוחסן בתוך קופסת מתנה יפהפייה אשר מעניקה רושם רב ויוצרת עניין סביב זוג הגרביים. כולם נהנים להוסיף למגירת הגרביים בארון את המתנה.