הידעתם? לא הרבה בתי עסק הם בעלי אמצעים להדפיס על חומרים קשיחים, וודאי וודאי שלא באיכות אופטימאלית. אולם כן קיים מקום בו תוכלו להזמין הדפסה על חומרים קשיחים, אלה הן יצירות יפייפות ומרשימות, אתם אלה שתבחרו מהו החומר הקשיח עליו תירצו להדפיס תמונות של בני משפחה, חברים, כל מיני רגעים שדאגתם לתעד ולהנציח עם המצלמה.

מתנה מיוחדת במינה

אם אתם רוצים לקנות מתנה מיוחדת במינה למישהו שהוא יקר לכם, הדפסה על חומרים קשיחים היא רעיון נפלא, כל מי שיקבל מתנה שכזו לידיו, יתרגש ויופתע, זוהי מתנה לכל החיים.

הדפסה על עץ

עץ הוא חומר טבעי, הוא מתאים לכל חדר, יוצר רושם רב, העץ הינו בעובי של 3 מ"מ, כך שהמראה הוא עדין מאוד. בכדי לתלות אותו תקבלו תבנית המיועדת לשם מטרה זו, וניתן להדפיס הרבה מעבר לתמונה אחת, תמונות בגודל של 10X1- ס"מ.

הדפסה על לבנת קריסטל

מי שאוהב את המראה היוקרתי, מומלץ לו לבחור הדפסה על חומרים קשיחים כמו לבנת קריסטל. אורך הלבנה הוא 15 ס"מ, רוחב 2 ס"מ והגובה הוא  10 ס"מ. ניתן גם להוסיף הקדשה מרגשת.

הדפסה על אלומיניום

הדפסה על חומרים קשיחים כוללת בין היתר הדפסה על אלומיניום, מתכת חזקה ועמידה במיוחד. האלומיניום הוא בעל רגל  אחורית מעוטרת מה שמשווה לו מראה יוקרתי.

חומרים נוספים

ניתן גם להדפיס על חומרים נוספים, כגון: הדפסת תמונה על עץ , עץ בגימור מבריק, הדפסה על אבן בזלת, תמונה על עץ בשיטה צפה, קולאז' ריבועי המודפס על עץ עם כמה וכמה תמונות, הדפסה על קנבס איכותי, ולבסוף, הדפסה על מגנטים מבריקים והכל במחירים שווים לכל נפש!