זו שאלה שמעלה ישר את המחשבה שמדובר רק באנשים חשובים עם המון כסף בבנק או סלבריטאים למיניהם. אבל אם אתם חיים איתנו כאן ב- 2022, כדאי שתדעו שטיסות פרטיות, הפכו מזמן לאטרקציה שכל אחד יכול להרשות לעצמו.

למי מתאים לטוס בטיסה פרטית?

לכל אחד. ממש כך; כל אדם שרוצה לטוס בטיסה פרטית, יכול לעשות זאת במינימום התעסקות ובמקסימום נוחות. הדרך לעשות זאת היא לפנות לחברות המוכרות כמו למשל כאן באוויר ועוד.. אשר תוכלו למצוא אותן ברשת ולקנות לעצמכם כרטיס לאירופה או לכל מקום אחר בעולם בטיסה פרטית.

נכון, זה עולה קצת יותר מטיסה מסחרית רגילה אבל אין ספק שתוספת התשלום הזו, תקנה לכם יתרונות משמעותיים כמו חיסכון עצום בזמן יקר, נוחות מרבית שאין שני לה וכמובן, מהירות. בטיסה פרטית, הכל קורה הרבה יותר מהר.

נסיעות ללא מתח

בלי מקומות צפופים, בלי תורים, בלי נוסעים קולניים, בלי מושבים אמצעיים, בלי שירותים מסריחים; נסיעה במטוס פרטי, היא חוויה נטולת מתח. אין צורך לדאוג או לחשוב על שום דבר מלבד להגיע מנקודה א' ל-ב' בצורה הכי נוחה שיש.

אתה יכולים להמשיך לעבוד על המחשב הנייד שלכם או פשוט לשבת וליהנות מהטיסה, בזמן שאנו מסירים את כל הגורמים האפשריים ללחץ, רק כדי שתוכלו להמשיך לעשות את מה שאתם צריכים לעשות.

שיפור יעילות העבודה

אנשים טסים באופן פרטי בטיסות פרטיות ממגוון סיבות ומטרות. אחת הסיבות העיקריות, היא למטרות עסקיות, ומכאן מדוע המונח תעופה עסקית, משמש לעתים קרובות עם תעופה פרטית.

עבודה תוך כדי טיסה יכולה להיות הזדמנות מצוינת לעשות דברים ולהיות פרודוקטיביים באוויר. בין אם אתם משתתפים בפגישה, עובדים על אסטרטגיות עסקיות או סתם צריכים זמן הרחק מהסחות דעת.