יש קוסמטיקאיות רבות אשר עובדות ומקבלות לקוחות, כל אחת עובדת בשיטה שלה, עם החומרים שלה ומציעה את הטיפול הייחודי שלה ועדיין יש פערים מאוד גדולים בין קוסמטיקאיות גם מבחינת ההרגשה של הלקוחות וגם מבחינת הרמה והיכולות המקצועיות.

מה בעצם מגדיר קוסמטיקאית כמקצועית?

ישנם מספר פרמטרים המסייעים להגדיר קוסמטיקאית כמקצועית:

האם מחיר מעיד על מקצועיות הקוסמטיקאית?

התשובה היא כן ולא, למעשה מחיר מאוד או מאוד יקר לא תמיד יעיד על טיבה של הקוסמטיקאית מבחינה מקצועית. אין ספק ששימוש בחומרים איכותיים עולה יותר מאשר שימוש בחומרים זולים, ואין ספק שלימודים וידע עולים כסף, אלו דברים שלרוב ישתקפו במחיר אותו היא גובה, אך עדיין אין זה אומר שקוסמטיקאית שגובה מחיר זול היא גרועה או שקוסמטיקאית הגובה מחיר מאוד יקר היא טובה ויש עוד פרמטרים שצריך לקחת בחשבון המעידים על מקצועיות. 

כיצד המקצועיות של הקוסמטיקאית באה לידי ביטוי בקליניקה?

קוסמטיקאית ברחובות ברמה מקצועית הינה קוסמטיקאית אשר עובדת עם חברות איכותית המשתמשות בחומרי גלם איכותיים, שומרות על חדשנות ופיתוחים חדשים ואת התוצאות רואים כאשר משתמשים במוצרים האיכותיים שלהם. בנוסף למוצרים קוסמטיקאית מקצועית תדאג להמשיך וללמוד, לצאת להשתלמויות וכנסים מקצועיים לאורך כל השנה, תדאג להתעדכן בפיתוחים וחידושים מקצועיים, תעשיר את הידע האישי שלה ותדאג לחדש את הקליניקה במוצרים חדשניים אשר יסייעו לה להגיע לתוצאות טובות ויעילות יותר. כמו כן כאשר תכנסי אליה לקליניקה היא תהיה נקיה ומסודרת וגם כאשר תטפל בפניך תרגישי את ההקפדה שלה לשמור על ניקיון, היגיינה וסטריליות בעבודה.