הרבה פעמים, כשאנחנו נדרשים לשכור אמצעי מסוים לאירוע, אז אנחנו בוחנים את האמצעי, אפיונים ופונקציות ובהתאם אנחנו מחליטים אם זה מתאים לנו או לא. 

כך נהוג וצריך לעשות, אך חשוב לא פחות, לבדוק גם מאפיינים של החברה ממנה אנחנו מבקשים לשכור את המוצר. כלומר, זה לא מספיק רק לבדוק את סוג המוצר עצמו ועד כמה הוא יכול לשרת אותנו. אנחנו צריכים גם לבדוק את סוג החברה, אופי השירות, קטלוג המוצרים ועוד שורה של פרטים, בשביל שנוכל להיות בטוחים שאכן אנחנו שוכרים את האמצעי מחברה רלוונטית, מקצועית ואיכותית. 

למשל, אם אנחנו מעוניינים בשירות השכרת מקרן לאירוע מסוים, פרטי או עסקי, חשוב שאנחנו נבדוק לא רק את המקרן עצמו ואת הפונקציות שיש בו, אלא גם את החברה שעומדת מאחורי העסקה, כלומר החברה שאחראית על השכרת המוצר. כך אנחנו נדע האם משתלם ונכון לנו לעבוד איתה. 

כיצד בוחרים את החברה הנכונה לשכור ממנה מקרן

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את קטלוג המוצרים של החברה ולוודא שאכן יש לה מקרן מהסוג שאנחנו מחפשים וצריכים. אם אין לה, אז אין טעם להמשיך בעסקה. לעומת זאת, אם יש לה, אז יהיה נכון מצידנו להמשיך ולבחון פרמטרים נוספים שיכולים להשפיע על התהליך. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק החברה (קורל השכרה הגברה ותאורה למשל) מציעה לנו, איזה סוג של עסקה. בין אם זה מבחינת עלויות, זמן השכרה, אחריות וביטוח על המוצר, הדרכה וכל דבר אחר שיכול להשפיע, גם על העסקה וגם על אופי השימוש במוצר. 

שלישית, אנחנו צריכים לבדוק את תנאי השירות של העסקה, את איכות החברה ועד כמה זה נכון מצידנו לבצע איתה עסקה שכזו, בהתאם לצרכים ולתנאים שעומדים לרשותנו.