סרטוני תדמית אמורים להציג את הפעילות העסקית של כל חברה. המטרה היא להציג זאת באופן נעים לעין כדי שהלקוחות הפוטנציאלים יראו את הפריטים המוצעים מכל ההיבטים שלהם.

סרטוני תדמית 

סרטוני תדמית מציגים את הפאן האמיתי של כל עסק, רבדי העיסוק שלו, איכות המוצרים או השירות, היתרונות של הפריטים השונים, תחכום, טכנולוגיה חדשנית ובידול מול מוצרים דומים.

אופן ההצגה של המידע צריך להיות אמין וכך לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים בדבר הכדאיות הכלכלית של רכישת המוצר המוביל, ראו דוגמאות באתר 7doors.

מפיק הסרטון מביא בחשבון שהלקוח באופן טבעי אינו מכיר את החברה ולכן יש להסביר מהתחלה להמשיך באופן מובנה ולספר את כל האינפורמציה החשובה אשר קשורה לפריט אשר אותו רוצים לפרסם כמוצר מוביל של העסק.

ככל שהסרט יהיה נעים לצפייה כך הלקוחות יראו אותו מתחילתו ועד סופו ולא יתנתקו באמצע. כדי להגיע לכך מתכננים מראש רעיונות מקוריים, גימיק או כל חשיבה מקצועית אחרת אשר בזכותה הסרטון יהיה מרתק, מסקרן, מעניין ואיכותי.

> קראו על סרטוני תדמית לעסקים בלינק הזה

מעטפת פרסומית למותג 

פרסום של כל מותג כולל אבני דרך שהן הבסיס לקיומו של המוצר, כמו לדוגמה האריזות הצבעוניות אשר מוכרות לכל לקוח ודרכן יורדים לרזולוציות הנמוכות יותר כדי שהלקוח יבין את כל תהליך הייצור, הייבוא או השיווק.

כאשר הלקוח מבין את כל המעטפת ומפנים את המידע אשר מוצג באופן ברור וחד, הוא מבין דברים רבים שלא היו ידועים לו עד עכשיו. הלוגיקה אשר מוצגת בפניו, ההיגיון והסבירות מביאים גם אותו למסקנות שלא ידע אותן בעבר, עקב חוסר הידע בתחום הספציפי.

אם הלקוח ישתכנע שאכן מדובר במוצר בטיב מעולה, הוא יניע את עצמו לפעולה וירכוש את המוצר הספציפי.