אחת מהשאלות שתמיד חוזרות על עצמן אצל כי מי שרוצה להתחיל לצרוך אבקת חלבון, היא האם כדאי לעשות את זה לפני או אחרי האימון. נתחיל דווקא מהסוף, שכן האמת היא, שאין על כך תשובה אחת נכונה. לפני האימון רצוי לתת לגוף את האנרגיה לה הוא זקוק כדי לבצע את האימון על הצד הטוב ביותר, ואילו אחרי האימון, רצוי להשיב  לגוף את האנרגיה שהוא איבד. לכן ברור מדוע יש אינספור מחקרים בנושא וגישות שסותרות אחת את השנייה. 

> למדו מי צריך לקחת קולגן

 

איזה אבקת חלבון כדאי לקנות? 

 

עוד דבר שצריך לבדוק כאשר רוצים להתחיל לעשות שימוש באבק חלבון, לפני או אחרי האימון, זו השאלה באיזה מוצר אתם בוחרים כשמגיעים אל חנות תוספי תזונה. כפי שבוודאי יצא לכם לשמוע, יש היום מגוון רחב של אפשרויות בתחום הזה ולכן נשאלת השאלה: איזו אבקת חלבון תעשה את העבודה טוב יותר? והאם כל אבקה בטוחה לשימוש? התשובה היא, לצערנו, לא. לכן חשוב לבדוק מי ייצר את האבקה, האם היא מומלצת והאם המומחים בתחום טוענים שהיא טובה או לא. בנוסף, כדאי גם לבדוק איזה מרכיבים בדיוק יש באבקה, כי חשוב מאוד לרכוש מוצר שלא תהיו אלרגיים אליו בשום דרך. 

 

כך קונים היום אבקת חלבון איכותית 

אתם עדיין בדילמה ולא לגמרי בטוחים באיזו אבקת חלבון כדאי לכם לבחור? מתלבטים גם לגבי המקום הטוב ביותר לרכישת מוצרים כאלה? כדאי שתדעו: אתם ממש לא צריכים לסכן את הבריאות שלכם ולצאת מהבית רק כדי לקנות אבקת חלבון. במקום זה תוכלו להזמין אונליין אבקת חלבון מאתר טבע בריא, ובצורה כזאת תוכלו ליהנות משירות נוח של משלוחים עד הבית. בנוסף, כך גם תשלמו פחות על האבקה, אז למה שלא תבדקו זאת?