בין אם מדובר באופנה, אוכל או עיצוב פנים, הסגנון הצרפתי הוא מעבר לאייקוני המוכר. המטבחים הצרפתיים, גורמים לנו להרגיש שאנו חוזרים לזמנים ישנים ואהובים. ישנם מטבחים שיכולים לעזור לכם להרגיש את ההנאה הזו באופן יומיומי, ראו אותם באתר ונגה מטבחים מיוחדים

מטבחי פרובאנס – מטבחים יוקרתיים בעיצוב צרפתי

עם צבעים שהוצאו היישר מהנוף הפרובנסאלי, מבטאים כפריים, מטבחים כפריים צרפתיים מתהדרים באלגנטיות ללא מאמץ. בנוסף, אם תחקו את הסגנון שלהם בבית שלכם, כל יום ירגיש לכם כמו חופשה בדרום צרפת. 

ובכן, אולי לא ממש כך, אבל זה יהיה ממש קרוב לכך. כדי לגרום לעצמכם לחיות במערב צרפת ולגור שם מבלי להיות שם פיזית, מטבחי פרובאנס יכולים לעזור לכם בעניין זה.

ריחות מותאמים למטבחי פרובאנס הם חובה

אם אתם רוצים להבטיח שהמטבח שלכם יהיה ביתי ומזמין כמה שיותר, אתם צריכים לחשוב על יותר מסתם המראה שלו, שכן ניחוח החדר יהיה חשוב לא פחות. 

לכולנו יש העדפות בכל מה שקשור לריחות, אך איננו יכולים לשבש אותם עם ריחות אפייה שאתם קונים למטבח שלכם. ישנם אתרים וינטג' רבים, המציעים מגוון נרות ריחניים, כולל אלה שמריחים כמו לחם אפוי טרי, עוגיות ומוצרי ענתיקה. כל אחד מהם יעבוד יפה וריחו יהיה ערב במטבח כפרי.

> אל תשכחו לבחור ארונות מטבח עליונים באתר ונגה

איפה אפשר למצוא פריטים עתיקים? 

ישנם שווקים רבים ואתרי אינטרנט מסוימים, בהם תוכלו לערוך קניות לבית הכפרי שלכם. תוכלו למצוא בהם מוצרים עתיקים ומיושנים אותנטיים, כמו גם רהיטי ענתיקות מיושנים ב"יישון" עצמי. 

אפילו בגזרת המחיר, תופתעו בוודאי לגלות שהם אינם יקרים מידי, כך שתוכלו להתאים אלפי מוצרים מעניינים בדיוק למראה הייחודי והקסום של הבית בסגנון הכפרי והמיוחד שלכם.