בחירת מנורות שולחן יכולות להיות מבלבלות מאוד. כאשר אתם מעוניינים לרכוש מנורות שולחן חשוב מאוד לשים לב למספר נקודות. מנורת שולחן אולי נרכשת בדרך כלל כרהיט נחמד, אך חשוב לדעת שרכישת מנורת שולחן שאינה מתאימה לכם, עלולה לפגוע בבריאות שלכם ובאיכות החיים. כך שבנוסף לעניין העיצוב, חשוב לשים לב גם לזה.

אז איך לבחור מנורות שולחן איכותיות? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם למצוא את המנורה המתאימה לכם, מכל הבחינות.

בחירת מנורת שולחן

לפני רכישת המנורה, בחרו את המקום, בבית או במשרד, בו תרצו להניח אותה. לאחר שמצאתם את המיקום המדויק שלה, עליכם לסמן את הגובה המדויק בו אתם רוצים למקם את המנורה, כמו כן, סמנו את המרחק שלה ממרכז השולחן.

אחת הטעויות הנפוצות בבחירת מנורות שולחן הוא אי תכנון מדויק של המיקום. לאחר הקנייה אתם מגלים שהמנורה גבוהה מיד או גדולה מידי ביחס לגודל השולחן ואז התועלת שלה תהיה לא משמעותית ולא מורגשת מבחינתכם.

כיום ניתן למצוא מנורות שולחן הניתנות לכיוון. כלומר, ניתן לכוון את גובה וכיוון צוואר המנורה. במידה ותרכשו מנורת שולחן מתכווננת, כנראה שבכל אופן תמצאו את דרך השימוש המתאימה לכם.

עוצמת וכמות תאורה

בעידן שלנו, אנשים רבים מבלים שעות רבות מול מסכי מחשב מרצדים. בכדי לשמור על בריאות העיניים שלנו, חשוב מאוד לרכוש מנורת שולחן.

עובדה ידועה היא שככל שאנחנו מתבגרים, העיניים שלנו מתעייפות מהר יותר והן זקוקות לאור חזק. לכן כאשר אנו בוחרים מנורה לשולחן, כדאי מאוד לבחור במנורת לד תאורה . מנורות הלד מפיקות אור חזק מאוד, כזה המתאים להאיר שולחן. רכשו גם נורת לד במקביל. נורת הלד המומלצת היא של 5 וואט.