מסילה לוילונות יכולה לשדרג באופן ניכר כל סוג של חדר, הן בבית והן במשרד. אומנם היום רוב האנשים מתמקדים יותר בעיצוב החדר באמצעות רהיטים מיוחדים, צבעי קיר ייחודיים ומגוון רחב של תמונות, פסלים ואביזרים עיצוביים אחרים, אך למעשה ניתן להשפיע רבות על העיצוב של החלל באמצעות שימוש בטקסטיל. ניתן למשל למקם בחלל החדר שטיח יפה ומושקע, להוסיף כריות צבעוניות שישתלבו היטב באווירה של החדר וכמובן לא לשכוח להשקיע בווילונות איכותיים ומיוחדים. אך על מנת לתלות את הווילונות בצורה האיכותית והנוחה ביותר, יש צורך להשתמש במסילה מתאימה, המאפשרת לתלות את הווילון באמצעות סיכות ייעודיות.

מסילה לוילונות – מה כדאי לדעת בנושא?

קודם כל, כדאי לדעת כי השם המקצועי של המסילה המשמשת לתליית הווילון, הוא מסילת אלובין. מסילה לוילונות ניתנת להרכבה הן על הקיר והן על התקרה, כך שכל אחד יכול להרכיב אותה בבית שלו, ללא שום קשר למבנה החדר או לצורת הבנייה. עם זאת, כדי לדעת כי על מנת להרכיב את המסילה על התקרה, יש צורך להצטייד בזווית ייעודית שתאפשר התקנה בטיחותית ועמידה יותר. כמו כן, על מנת להרכיב את המסילה על הקיר, יש צורך להשתמש ברגל ייעודית, המשמשת בדיוק עבור השימוש הזה. 

לאחר הרכבת המסילה על הקיר או על התקרה, יש צורך לתלות את הווילון במסילה עצמה. לצורך כך, יש להשחיל למסילה פלסטיקים ייעודיים שתמצאו באתר https://gulevy.co.il/he, אשר לתוכם מוחדרות הסיכות של הווילון. חשוב לדעת כי ניתן לרכוש את המסילה בכל גודל רצוי, היות והתמחור של המסילה הולך לפי מטר. כך שאין זה משנה גודל הווילון או גודל החלון שלכם, בכל מקרה תוכלו להבטיח לעצמכם מסילה איכותית ועמידה. מומלץ לא לשכוח להוסיף למסילה סטופר, על מנת למנוע את נפילת הווילון.