עו"ד מקרקעין בצפון – כך תאתרו איש מקצוע אמין ומקצועי

ניר אביבי עורך דין מקרקעין בצפון

שוק עורכי הדין היום נראה בערך כמו להקת סרדינים. יש רעש מכל פינה והשוק מוצף בעניבות וחליפות בהם מסתתרים עורכי דין חדשים וישנים. בתוך ההמולה הרועשת נמצאים עורכי הדין המומחים על גג העולם ודורשים מחירים מופקעים לניהול תיק ככה שרק לראשי ממשלה ואוליגרכים יש אפשרות לממן אותם, ואכן זה קהל היעד שלהם. 

מנגד יש עורכי דין חסרי ניסיון שמורידים את המחירים רק כדי לקבל עוד לקוח. באמצע אתם נמצאים. מחפשים עורך דין מקרקעין לא יקר מידי, חביב, נחמד והגון. יש דבר כזה? ואם כן, איפה מוצאים אותו? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את עורך הדין שלכם.

 הדרך למציאת עורך הדין שלנו

  • כימיה והבנה.

כדי להצליח בתהליך עם עורך דין מאוד חשוב שתהיה כימיה ושפה משותפת ביניכם. עורך הדין מבין אתכם, אתם מבינים אותו. כדי לבדוק את זה, מספיקות כמה דקות שיחה כדי להבין עם מי אתם מתעסקים פה. הרבה פעמים מיד בהתחלה תרגישו האם הוא מחפש רק את הכסף שלכם ולעבור לתיק הבא או שהוא באמת מעוניין לתת שירות רציני?

  • לברר אצל קרובי משפחה וחברים.

אין כמעט מי שלא רכש דירה בחיים שלו או לפחות נעזר בשירותי עורך דין בענייני מקרקעין. דברו עם חבר שאתם סומכים עליו או בן משפחה שימליץ לכם על ניר אביבי עורך דין מקרקעין בצפון שרואה את הלקוחות מעבר לכסף. סביר להניח שמי שקיבל שירות אדיב ישמח לספר לכם ולהמליץ על אותו עורך דין. 

  • זול מידי? זה חשוד.

אם עשיתם סקר קצר ומצאתם פתאום מישהו שנראה זול באופן מפתיע, הזהרו מזה. עורכי דין עולים לא מעט כסף, זה לא סוד, אבל אלו שנותנים שירותים חצי חינם עולים יותר.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

שטיח שיתאים לילדים

כך נבחר שטיח שיתאים לילדים

אין כמו שטיח יפה בחדר של הילד כדי שישחק עליו וכשיתאים לצבעי החדר המגוונים. איך לבחור שטיח לילד ומהם הדברים מהם כדאי להימנע כאשר בוחרים

קרא עוד »