שוק עורכי הדין היום נראה בערך כמו להקת סרדינים. יש רעש מכל פינה והשוק מוצף בעניבות וחליפות בהם מסתתרים עורכי דין חדשים וישנים. בתוך ההמולה הרועשת נמצאים עורכי הדין המומחים על גג העולם ודורשים מחירים מופקעים לניהול תיק ככה שרק לראשי ממשלה ואוליגרכים יש אפשרות לממן אותם, ואכן זה קהל היעד שלהם. 

מנגד יש עורכי דין חסרי ניסיון שמורידים את המחירים רק כדי לקבל עוד לקוח. באמצע אתם נמצאים. מחפשים עורך דין מקרקעין לא יקר מידי, חביב, נחמד והגון. יש דבר כזה? ואם כן, איפה מוצאים אותו? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את עורך הדין שלכם.

 הדרך למציאת עורך הדין שלנו

כדי להצליח בתהליך עם עורך דין מאוד חשוב שתהיה כימיה ושפה משותפת ביניכם. עורך הדין מבין אתכם, אתם מבינים אותו. כדי לבדוק את זה, מספיקות כמה דקות שיחה כדי להבין עם מי אתם מתעסקים פה. הרבה פעמים מיד בהתחלה תרגישו האם הוא מחפש רק את הכסף שלכם ולעבור לתיק הבא או שהוא באמת מעוניין לתת שירות רציני?

אין כמעט מי שלא רכש דירה בחיים שלו או לפחות נעזר בשירותי עורך דין בענייני מקרקעין. דברו עם חבר שאתם סומכים עליו או בן משפחה שימליץ לכם על ניר אביבי עורך דין מקרקעין בצפון שרואה את הלקוחות מעבר לכסף. סביר להניח שמי שקיבל שירות אדיב ישמח לספר לכם ולהמליץ על אותו עורך דין. 

אם עשיתם סקר קצר ומצאתם פתאום מישהו שנראה זול באופן מפתיע, הזהרו מזה. עורכי דין עולים לא מעט כסף, זה לא סוד, אבל אלו שנותנים שירותים חצי חינם עולים יותר.