אנו שוהים בבית עם גג בטון. כעת אנו עומדים בפני נזילה בגג בעונות גשומות. מה עלינו לעשות? כיצד אנו מגנים על הגג מפני נזילות? רבים שואלים את השאלה הזו בעיקר כשהחורף בפתח, ננסה לענות על כל זה ועוד, במאמר זה.

> קראו גם על איטום גגות ביריעות ביטומניות עם איטום ישיר

שיטות לאיטום הגג שיתאימו לכם

הבטון עצמו אינו אטום למים, למעשה, הוא דומה יותר לספוג, כך שבטון לבדו לעולם אינו משמש ליצירת משטח אטום. אז האם הגג שטוח או משופע? מה כבר יש שם למעלה? ישנן טונות של שיטות איטום שונות.

להבין מדוע הגג דולף

תחת ההנחה שהגג היה אטום למים בשלב מסוים, עליכם להבין מדוע הוא דולף. אולי יש נזקים בגג, או אולי יש בעיית ניקוז והמים פשוט בונים ומוצאים את דרכם פנימה. 

יתכן גם שההבהוב סביב פתח אוורור או חור גישה – נעקף, והמים נכנסים מאחוריו. כך או כך, תחילה עליכם לחקור ולפתור את בעיית השורש ואז, לתקן אותה בקו אחד עם האופן בו היא נבנתה.

שיטות איטום שונות

כאשר גג הבית שלכם דולף, ללא ספק תצטרכו לעלות על הגג לבדוק את זה. אם אינכם מרגישים בנוח עם זה, הכי טוב להתקשר למומחה לטיפול בגגות ובאיטום מקצועי.

כאשר הגג דולף, אין יותר מידי מקום למשחקים וחשוב להיערך לכך בהקדם האפשרי. זה א הכי סימפטי, כאשר הגג שלכם אינו אטום בעיקר בזמן החורף, אז המים מצטברים עליו וגורמים לבעיות גדולות. 

טיפול ראוי בגג

אם אתם רוצים לטפל בגג שלכם באופן מקצועי, כדאי מאוד שתחשבו בכיוון של חברה מקצועית כמו איטום ישיר. צוות החברה יידע כיצד לאטום לכם את הגג בצורה המקצועית ביותר, ולמנוע נזילות מיותרות.