אימהות רבות מבקשות לעבור אחרי הלידה ניתוח מייקאובר. מדובר על ניתוח שנועד להחזיר להן את המראה המקורי, זה שהיה להן לפני הניתוח. כידוע, תהליך ההיריון והלידה משנה באופן משמעותי את המראה של האם, ונדרש לא מעט זמן להחזיר אותו לקדמותו. 

ישנן נשים שלא מוכנות לקחת את הסיכון שאכן זה יקרה, חוששות שמא הן לא יוכלו לבצע את הפעולות הנדרשות לשם כך, ולכן הן מעדיפות לעשות כל מה שנדרש בשביל שבסופו של דבר הן ייהנו שוב ממראה צעיר ורענן, שאין בו שום תזכורת לתקופת ההיריון והלידה. 

הפתרון עבורן הוא ניתוח מאמי מייקאובר. מדובר על ניתוח ייחודי שפותח בשנים האחרונות, וכאמור מאפשר לאם להשיל קילוגרמים מיותרים מגופה ולעצב את בטנה באופן כזה שיזכיר את איך שנראתה לפני שנכנסה להריון. 

אחרי הניתוח, שנחשב לפרוצדורה רפואית קלה יחסית, יש צורך להשתמש במחטב אשר גם ישמור על תוצאות הניתוח עד אשר כל התפרים והצלקות יירפאו, וכן על מנת שיהיה ניתן ללבוש בגדים רגילים.  

כיצד בוחרים מחטב

הדרך הנכונה לעשות זאת, היא לבחור מחטב לאחר ניתוח שיתאים למבנה הגוף החדש, באופן כזה שלא יגרום אי נוחות ולחץ פיזי. חשוב להשתמש במחטב שיכול להקל על התנועה ועל התנוחה של הגוף, במצב דינמי וכן במצב סטטי. 

ניתן למצוא דוגמאות שונות של מחטבים לניתוח מאמי מייקאובר, חשוב למדוד אותן על מנת לבחור בסופו של דבר את המחטב הטוב ביותר. הבחירה צריכה להתבצע בהתאם למה שנוח, אך גם בהתאם לסוג החומרים מהם עשוי המחטב, באופן כזה שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש בו גם בעתיד. רצוי לוודא שהמחטב לא מחמם יותר מדי והתנועה איתו קלה ופשוטה. 

 

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר של חברת איסבלה