איטום גגות הוא פתרון מעשי לשליטה על אובדן חום, הגנה על הגג מפני מזג אוויר קשה והארכת אורך החיים של חומרי הגג שלכם. עם זאת, אף איטום גג אחד אינו מתאים לכל סוגי הגגות. להלן כמה אפשרויות לאיטום גגות שאתם עשויים לקחת בחשבון עבור הגג שלכם, קבלו מידע נוסף באתר זה.

איטום בסיליקון

סיליקון נפוץ באזורים שחווים גשמים רבים והגג לרוב רטוב. זה מתאים גם לאזורים שיש החשופים ברמות גבוהות לשמש ודורשים לשקף את הקרני שמש הרחק מהגג. זה ההימור הטוב ביותר לבית קריר אך גם יקר מאוד.

איטומים אקריליים – הנפוצים ביותר

ניתן להשיג איטומים אקריליים בתערובות ממסות ומים. איכויות האיטום תלויות בפורמולה המשמשת. עם זאת, יש לו תכונות בליה טובות ומשקף את קרני השמש. בחירת הנוסחה תלויה בסוג הגג, ההדבקה ובשינויי הטמפרטורה בין היתר.

איטום בפוליאוריטן

סוגי איטומים אלו מבוססים על ממס ומגיעים בסוגים אליפטיים או ארומטיים. הסוג הארומטי פחות יציב בשמש בהשוואה לאליפטית. לאיטום מאפייני עמידות בפני שחיקה גבוהה. לפיכך, עדיף באזורים שבהם יש תנועה גבוהה ברגל על ​​הגג או במקומות החווים סופות ברד.

איטום על בסיס ביטומן

ניתן להשתמש באיטום מסוג זה במים או בממסים. האיטום זול ותואם לחומרי קירוי רבים. זה גם פחות יקר מאשר סוגים אחרים של איטום גג.

איטומי אספלט

איטום אספלט מגיע בתחליבים אלומיניוםיים או שחורים. יש להם יכולת התאמה טובה למזג האוויר והם רפלקטיביים ויציבים ב- UV. הם עובדים היטב על גגות ביטומניים ועל בסיס אספלט.

סיכום

שקול את הסיבה העיקרית למריחת האיטום על הגג. סיבות כאלה יכולות להיות שיקום או תיקון גגות, חסכון באנרגיה או שמירה מהשמש. שקול את האיטום עם התכונות הטובות ביותר על סמך הבעיה העיקרית בגג שלך.

> בדקו בכתובת הזו מתי טוב שיהיה לכם בבית סילרים לאיטום