לימודי הגנה עצמית יכולים לסייע לנו במקרים רבים בחיים, הן כאשר נצטרך להתגונן בפני אדם תוקפני אחר, הן ברמה המנטאלית והן ברמת השליטה העצמית שלנו, הביטחון האישי שלנו ועוד. לימודי הגנה עצמית יכולים להיות בכמה מישורים וסגנונות. לדוגמה: אחד יכול ללמוד קונג פו או קרטה ואדם אחר יכול ללמוד קרב מגע, איגרוף או אגרוף תאילנדי. סוג אומנות הלחימה צריכה להתאים לסגנון המועדף עליכם ולא פחות חשוב למסגרת משפחתית, מכילה וכזו שמקבלת אתכם באהבה ונחישות בו זמנית ותספק לכם את הכלים שאתם צריכים כדי להגן על עצמכם ועל אחרים, כדי לשפר את הביטחון העצמי שלכם ועוד.

מדוע חשוב ללמוד הגנה עצמית וכיצד זה יכול לעזור לנו בחיים?

לימוד הגנה עצמית לגברים ובכלל יעזרו לכם בכל מישורי החיים שלכם. הם יסייעו לכם בשיפור הביטחון העצמי, מה שישפיע על כל תחומי החיים. הם יקנו לכם כלים להתגוננות מפני תקיפות או כדי לעזור לאנשים אחרים במידת הצורך. כמו כן לימודי הגנה עצמית עובדים לא פעם על הרמה המנטאלית, על שליטה עצמית ועל מיקוד, שליטה תגובתית ועוד. אלה יעניקו איזון בריא לחייכם וערכים טובים שיהפכו אתכם לאנשים יותר טובים בכל אספקט בחייכם.

מאיזה גיל אפשר או כדאי להתחיל?

אימוני קרב מגע ניתן להתחיל בכל גיל כמעט, החל מגיל 5 ועד גיל מבוגר ניתן להצטרף אל
קורס הגנה עצמית לגברים ובכלל. כדאי להתחיל מגיל קטן ככל האפשר. האימונים והמסגרת לא רק יקנו לילדים/בן הנוער ביטחון עצמי אלא גם כלים חשובים לחיים, ניצול נכון של הידע שלמד להגנה עצמית ושמירה על סביבה בטוחה מבריונים (בעיקר בבית הספר) ובאופן כללי תסייע לו בשיפור גופני.

ניתן לפנות באתר TEAM PAVEL ולהגיע אל המכון בכפר סבא או בתל אביב ולהתחיל כבר היום.