פטריית שיטאקה היא פטריית מאכל שמשתייכת למשפחת הנקבוביים. הפטריות הללו נמכרות במדינות שונות ברחבי אסיה, והן מוכרות במיוחד ביפן ובסין, קראו מה אומר אמיר פרלמן על פטריות אלו. זו פטריית בר שגדלה על עצים בעלי עלים רחבים בסין. אך במהלך השנים האחרונות הפטריות זכו לפופולאריות, ומגדלים אותן למאכל וגם לרפואה בארצות שונות באירופה, בארצות הברית וגם בישראל. הפטרייה טומנת בתוכה פוליסכרידים שהם מרכיב מרכזי שמשליך על המערכת החיסונית. לפטריית השיטאקה פעילות מתונה, היא אינה רעילה וניתן להיעזר בה עבור טיפול מתמשך.

אילו תועלות יש לפטרייה?

פטריית שיטאקה ידועה כבעלת השפעה אנטי בקטריאלית, אנטי ויראלית, אנטי פטרייתית, נוגד פרזיטים וכן אנטי סרטני.  צריכת הפטרייה מועילה להפחתת כולסטרול ושומנים בדם. צריכת הפטרייה מפחיתה לחץ דם גבוה, ממריצה את מערכת החיסון, נוגדת קרישה ונוגדת דלקות.

באילו מקרים מומלץ להשתמש בפטריית שיטאקה?

במקרים מסוימים ממליצים על שימוש בפטריית השיטאקה. בין היתר מקובל לצרוך אותה כתמיכה במהלך טיפולי כימותרפיה כאשר יש מחסור תזונתי, מניעת מחלות ויראליות, מניעת מחלות סרטן ותמיכה בעת חולי, חולשה ותשישות וכן כטיפול או מניעה לסרטן בנשים. כמו כן מומלץ לצרוך את הפטרייה כטיפול במחלת כבד כרונית, דלקת מפרקים ריאומטית, קרישיות יתר, תפקוד כבד לקוי, מחלות אוטואימוניות, תסמונת עייפות כרונית, פינוי רעלים ועוד.

שימוש בטוח ומועיל

היות ומדובר על פטרייה שיש לה השלכות משמעותיות חשוב מאוד לצרוך אותה על פי הנחיות. במקרים מסוימים לא יומלץ לצרוך את הפטרייה שכן היא עלולה להביא עימה נזקים. כמו כן יש לעקוב אחר ההשפעה ולא לצרוך אותה למשך תקופה ממושכת ללא ייעוץ רפואי. בכל מקרה נכון לקבל חוות דעת מפי מומחים ולהיעזר במוצרים אלטרנטיביים באחריות ובזהירות. כך ניתן להשיג תוצאות בריאותיות טובות ולמנוע נזקים.

> רכשו בלינק https://perelmantradeltd.cashcow.co.il