לכל אחד מחכה שק שינה איכותי שמתאים לו (או לה). הוא נדרש בקמפינג או לטיולים. אנו צריכים אותו לרביצה רומנטית בלילה מול הגלים בחוף הים או לחופשה בכינרת. אנו לוקחים אותו למסע רגלי בחו"ל או לטיולי בית ספר. הכללים הבאים יעזרו לכם לבחור שק שינה איכותי שיתאים לצרכיכם.

בידוד איכותי לחימום נעים

פרמטר מאוד מרכזי לבחירת שקי שינה איכותיים הוא הבידוד. במיוחד כאשר צריכים פתרון בסביבה של טמפרטורות נמוכות, לבידוד יש משמעות ראשונה במעלה. אגב, הבידוד יכול להיות על בסיס פוך או על בסיס חומרים סינטטיים.

תפירה איכותית בלי פשרות

פתרון איכותי ניכר היטב גם באיכות התפירה. שק שינה איכותי תפור היטב יוכל להחזיק מעמד היטב אפילו בתנאים קשים ולאורך זמן. אם אתם זקוקים לפתרון שישמש אתכם לא רק לעונה אחת אלא להרבה יותר מזה, איכות התפירה והחיבורים חשובה לכם מאוד.

המשקל והגודל שמבטאים איכות גבוהה

שק שינה איכותי יצטיין בדרך כלל במשקל יחסית נמוך. כלומר גם אם הוא בעל יכולת בידוד מעולה, הוא מיוצר מחומרים קלים יחסית. בצורה כזאת קל לשאת אותו לכל מקום שאליו הולכים, במסלולי טבע, באתרי קמפינג, ביחד עם אוהל או בלעדיו. שימו לב שאיכות גבוהה יכולה לזמן לכם שק שינה מעולה, שהוא גם גדול למדי באורכו או ברוחבו ועדיין לא מסורבל וכבד מדי.

איכות מאוד קומפקטית ונוחה

מאפיין חשוב נוסף שיעזור לכם לבחור שק שינה איכותי הוא מידת הקומפקטיות שלו. שק לשינה בעיצוב קומפקטי מביא עימו נוחות לכל מקום שבו אתם הולכים. הוא לא תופס מקום בתא המטען של הרכב, הוא נוח אפילו לנשיאה על הגב, בחיבור לתרמיל שלכם וכן הלאה.

> אולי יעניין אתכם גם גרביים מחממות לטיול הבא שלכם