ארונות הזזה בשנים האחרונות, זכו לפופולריות רבה. כל מי שאוהב לרהט את ביתו, יעדיף לרכוש ארון הזזה. לארונות הזזה יתרונות רבים: הם חוסכים שטח מת בחדר, ארון הזזה הוא אסתטי יותר, הוא אינו חוסם את האור ועוד.

עם הזמן, ארונות ההזזה השתדרגו וקיבלו צורות חדשות ומגוונות. המבחר העצום בחנויות הריהוט עלול לבלבל אתכם, ניתן למצוא ארונות הזזה מעוצבים בכל צבע ובעשרות דוגמאות שונות. אחד מן השיפורים העיקריים שנעשו בארונות הזזה, הוא הרכבת מראה על צד הדלת החיצוני.

עיצוב אסתטי

המראה על דלת הארון מוסיפה רבות הן למראה החדר עצמו – לעיצוב ולאסתטיקה, והן לכם, הצרכנים. המראה על הארון בנויה ממספר מראות מתקפלות, שאינן מונעות מהדלת להיפתח בצורה חלקה מבלי לסדוק או לשבור את המראה.

הטרנד החדש שרץ בתקופה האחרונה, הוא ארון הזזה עם מראה כהה בהזמנה אישית או מוכן. לא סתם רבים בוחרים לרכוש דווקא ארונות הזזה עם מראה כהה. ארון כזה משרה בחדר אווירה ייחודית, שונה וחדשנית. מצד אחד, אנחנו יכולים ליהנות מהמראה משימושה המקורי – כמראה, מצד שני, היא מוסיפה הרבה למראה החדר ולעיצובו.

בטיחות

בנוסף, ארון הזזה עם מראה כהה, הוא ארון בטיחותי יותר. רבים חוששים על הפעוטות שלהם, בעת שהם מתעסקים עם הארונות, שמא הם יפגעו מהצירים או מפתיחת הדלתות. כשאתם רוכשים ארון הזזה, אתם יכולים להיות רגועים שהילד לא יפצע, מכיוון שאין לו ממה…

אז אתם רוצים לרכוש ארון הזזה עם מראה כהה. המתחרים בשוק רבים וחנויות הרהיטים ישכנעו אתכם תמיד, שהארון שלהם הוא הדבר הבא, והכי כדאי לבחור בהם. אז רגע לפני שתשתכנעו, כדאי לעשות מעט שיעורי בית. היכנסו לחנויות שונות כמו Roomix , בדקו את הסחורה ובחרו את הארון המתאים לכם.