ארונות נוחים ומודרנים שמתאימים לכל חדר וניתן לבחור להם מגוון סגנונות עיצוב חדשניים ואסתטיים במיוחד.

כמה עולה להתקין מערכת ארונות הזזה בהתאמה אישית?

ארונות בהתאמה אישית נועדו לעשות שימוש מרבי בשטח הזמין ולהציג את הסגנון האישי של האדם. בעוד ארונות סטנדרטיים לא בהכרח יכולים להתאים לצרכים האישיים שלך, ארונות בהתאמה אישית בנויים כך שיתאימו לך ולבגדים והאביזרים שיש לך. ארונות ההזזה הם הארונות הנוחים ביותר. הם מונעים מלהפוך דברים מבולגניים וכאוטים ומקלים עליכם למצוא את התלבושת הנכונה, וחוסכים לכם זמן ומאמץ יקר. כמו כן המתאימים לחדרי ארונות ולחדרי ילדים כאחד. 

מערכת ארונות הזזה מעץ או ממראה מעוצבים בהתאמה אישית ניתן להתקין בתקציב שלכם , תלוי בגודל, במיקום ובחומרים שתרצו להשתמש בהם.

דברים שכדאי לעשות לפני ההתקנה של ארונות הזזה

לפני שמתכננים את הארון המותאם אישית, קבעו תחילה כמה שטח אחסון תזדקקו והיכן תבנו אותו. אם עליכם לבצע שינויים מבניים בבית, העלויות עשויות לעלות.

שלב התכנון כרוך בהתחשבות ותכנון קפדניים רבים. האם אתה זקוק להרבה מגירות, מדפי נעליים מלוכסנים, או כספת לשמירה על התכשיטים וחפצי הערך שלך? איזה תאורה אתה מעדיף? איפה תבנה את הארון המותאם אישית שלך? איזה חומר עליכם לבחור עבור מערכת הארונות להזזה שלכם?

צבע לארונות ההזזה שלך

צבע וגימור צבע נכון יכולים לעזור לכם ליצור ארון הזזה בהתאמה אישית שהוא אטרקטיבי ופונקציונאלי כאחד, ראו כאן למשל. גוון בהיר וניטרלי מעניק מראה בהיר ועוזר לך לראות את הבגדים שלך טוב יותר. צבע בגימור מבריק או מבריק למחצה ישקף יותר אור ויגרום לארון שלך להיראות גדול יותר ולכן הוא בחירה טובה עבור חללים קטנים.