זהו, החלטתם אתם רוצים לרכוש רכב חדש. הרכב הישן סיים את תפקידו והגיע הזמן לקנות רכב חדש ונוח לנסיעה. אבל כאן אתם מגלים שאין לכם מה לעשות עם הרכב הישן שלכם. יש בו בעיות רבות והקונים לא ששים לקראתו. אז מה עושים? שולחים את הרכב לפירוק.

כשאתם שולחים רכב לפירוק, בפעולה זו אתם יכולים להרוויח את הכי הרבה מהרכב הישן. לכל רכב שיש לכם, אמנם לא בטוח שתמצאו קונה איכותי לרכב, אך תוכלו למכור אותו לפירוק ולעשות עליו את המקסימום. עכשיו נשאר לנו לדעת כמה מקבלים על רכב לפירוק ומתי אפשר למכור רכב לפירוק?

מתי לשלוח רכב לפירוק?

רכבים במצבים שונים, שכבר אין לכם יותר מידי מה לעשות איתם, יכולים להיות מוצר שיעניין מאוד את קוני הרכבים לפירוק.

רכב ישן – אם יש לכם רכב ישן שגילו מתקדם והוא כבר בן 20, אמנם אם תחפשו הרבה תוכלו למצוא קונה. אבל לרוב ההשקעה בחיפוש  אחר קונה במצב הזה, אינו משתלם. לכן מומלץ לפנות לקונה רכבים לפירוק, כך תרוויחו את המקסימום על הרכב והוא יפנה לכם את ה'גרוטאה'.

רכב מושבת – רכבים עם בעיות טכניות שונות שגורמות לאי חידוש הרישיון עומדים כאבן שאין לה הופכין בחניה, מכערת את האזור, חוסמת את המעבר וגורמת לאי נוחות. אם יש לכם רכב כזה, כדאי למכור אותו לפירוק.

רכב אחרי תאונה – רכב שעבר תאונה הדורשת תיקונים מאסיביים ומורכבים, לא תמיד עלויות התיקונים במוסך משתלמים. מחיר התיקונים יכול לעלות לכם יותר מהרכב עצמו. במקרים אלו כדאי למכור את הרכב לפירוק.

כמה מקבלים על רכב לפירוק?

ממכירת הרכב שלכם לפירוק תרוויחו בין 800 ל – 2000 ש"ח. המחיר נקבע בהתאם לדגם הרכב, מחירו במחירון ועל פי שנת הייצור.

אולי יעניין אותך גם פירוק רכבים ברמת גן