מי הם הטרמיטים?

טרמיטאים הם סדרה במחלקת החרקים. חרקים אלה מקיימים מושבות גדולות של אלפי פרטים ועד מיליוני פרטים. ישנם שבעה סוגים של טרמיטים בישראל וכ- 2750 מינים ידועים בעולם.

ריסוס לטרמיטים: האם זה בטוח?

אחד מטיפולי הטרמיטים הפופולריים ביותר הוא ריסוס כימיקלים על הקרקע ומתחת למבנים שורצים.

רוצה להדביר?

אתה יכול להשתמש בטיפולי טרמיט קוטל נוזלים של היום כמעט בכל מקום בנכס שלך בלי לדאוג לעצמך, לילדיך או לחיות המחמד שלך להיחשף אליו.

הסיבה לכך היא כי חומרי ההדברות המשמשות כיום אינן נטולות ריח ואינן מאיימות על בני אדם. טיפולים אלה יכולים להיות מוזרקים לבסיס הבית שלך, לעץ או לאדמה שבחצר שלך כדי להרוג את התופעות הקיימות בטרמיט ולמנוע את התרחשותן בעתיד. טיפולי טרמיט נוזלים הם שיטה בטוחה ויעילה ביותר להפעלת טרמיטים.

תחנות פיתיון

תחנות הפיתיון של טרמיטים משתמשים בפיתיונות מאושרים על ידי EPA הנצרכים על ידי טרמיטים בודדים ומועברים חזרה למושבה כדי לחלוק אותם עם חרקים אחרים. פיתיון טרמיטים הוא דרך יעילה מאוד לחיסול מושבות שלמות בבית או בחצרכם. כדאי לשכור איש מקצוע בכדי להקים מערכת פיתיון לטרמיטים, מכיוון שמדובר בתהליך מעורב שעשוי לקחת חודשים רבים של פיקוח.

 להדברת הטרמיטים שלכם- רק הטכנאים שלנו

הטכנאים המורשים שלנו מעורבים בתוכניות הכשרה מתמשכות בכדי להבטיח שלקוחותינו יקבלו לא רק שירות מעולה. אלא שירות מושלם.

צורת הטיפול בטרמיטים בבית הנרחבת ביותר היא חיטוי מלא של הבית והחצר מטרמיטים.

אם הבית שלך נתקל בבעיית טרמיטים, בדוק את ארבעת תרסיסי הטרמיט הטובים ביותר שלנו באמצעות אנשי הצוות הנהדרים והמקצועיים שלנו.

חומרי הדברה הם כימיקלים המיועדים להרוג או לפגוע במזיקים. הם כוללים קוטלי חרקים המשמשים להדברת חרקים, קוטלי עשבים המשמשים להדברת עשבים, קוטלי פטריות המשמשים לטיפול בפטריות ועובש, וקוטלי מכרסמים המשמשים להדברת מכרסמים. מזיקים ביתיים יכולים לכלול חרקים כמו זבובים, תיקנים ויתושים, או מכרסמים כמו עכברים או חולדות.

בקשו לקבל את המומחים שלנו לטיפול ייעודי בחומר הדברה ייעודי.