ציפוי חלונות נגד שמש גם בחורף

ציפוי חלונות נגד שמש

עונות השנה מתחלפות ומציבות אותנו מול התמודדויות שונות ומגוונות מאוד. ואם בקיץ אנחנו מתמודדים עם חום לוהט וקרינה ישירה, הרי בחורף אנחנו מוצאים את עצמנו מחפשים מקורות חום. אבל יש פתרונות שמועילים לנו בחורף וגם בקיץ. אחד מהם הוא ציפוי חלונות נגד שמש. אמנם בישראל השמש קורנת בעוז בעיקר בימות הקיץ. אבל לציפוי החלונות נגד שמש יש תועלת רבה גם בימות החורף. ונבין מדוע.

למה גם בחורף?

  • ראשית כי גם בחורף יש ימים שטופי שמש. ארצנו הינה ים תיכונית והאקלים החורפי בה אינו קר כל כך. לצד הימים הקרירים והגשומים מציצה אלינו השמש ושולחת קרניים מחממות. לפעמים בנעימות ולפעמים בחום של ממש. אם ציפינו את חלונות הרכב נגד שמש נוכל ליהנות מנסיעות נעימות גם בימים חמימים של חורף ישראלי.
  • שנית כי הציפוי שמיישמים על החלונות נועד לשמש אותנו בקביעות. זה לא ציפוי שמסירים אותו כאשר השמש מתחבאת מתחת לעננים. כך שאם מעוניינים לבצע ציפוי חלונות נגד שמש זה לא באמת משמעותי אם עושים זאת בחורף או בקיץ. הציפוי אמור להיות עמיד וללוות אותנו על פני עונות השנה המחלפות.
  • שלישית, כי ציפוי חלונות לא נועד לספק מענה רק נגד קרינת שמש. ציפוי החלונות מאפשר לנו גם לשפר את חווית הנסיעה בכלי הרכב שלנו. כיצד? כאשר החלונות מצופים הרכב שלנו נעשה למקום בו נחוש פרטיות מלאה. לא נחוש עוד חשופים על הכביש והפרטיות שתהיה לנו בתוכו תהיה טובה יותר. ופרטיות היא ערך נחוץ מאוד בחורף כמו בקיץ.
  • רביעית, כי המראה של הרכב מקבל שדרוג רציני. חלונות מצופים הופכים את הרכב לבעל מראה יוקרתי ומיוחד יותר. וזה רלוונטי כמובן לכל עונה ועונה בשנה.

להכין את הרכב לשימוש נוח

תמיד ידענו שצריך להכין את הבית ואת הרכב לבוא החורף. אבל הנה יש לנו כאן חידוש – את הרכב צריך להכין כיאות גם לקראת בוא הקיץ. כדי להגיע מוכנים לימים שטופי שמש ולחסוך מעצמנו את הנהיגה אל מול הקרניים הלוהטות מומלץ לבצע במועד ציפוי חלונות נגד שמש.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...