במשרדים רבים דואגים שבמטבח יהיה כל טוב כדי שהעובדים יוכלו להכין לעצמם ארוחות קלות, או ליהנות מנשנושים במהלך יום העבודה.

אספקת מזון למשרדים 

כדי להיות יעילים מצד אחד ולאפשר לעובדים ליהנות מהיצע נרחב של מוצרים איכותיים ובריאים, מי שאחראי על הרכש מבצע הזמנת מכולת לחברות ועסקים online,  תוך בחירת המוצרים שיש בהם צורך. כשמדובר בעובדים רבים גם אהבותיהם הקולינריות הן בקשת רחבה מאד ולכן מי שמזמין את הסחורות דואג שיהיה מבחר גדול מאד של מוצרים בכל אחת מהקטגוריות.

החברה שמספקת את המוצרים שולחת מוצרים בסיסיים קפה או תה על סוגיהם השונים על פי ההזמנה וגם עוגיות, עוגות, מוצרי חלב כמו גבינות בטעמים שונים, חלב לסוגיו, יוגורט במסחר טעמים, פירות עסיסיים וטריים ושלל ירקות טריים וטעימים.

הקפדה על הצורך בעת הזמנת הרכש

כמו בבית כשמזמינים מוצרים מרשת השיווק כך גם במשרד, יש לוודא לגבי כל מוצר שמעוניינים לרכוש אם הוא נגמר במלאי במטבח, או שיש ממנו כמויות גדולות ולכן עדיף לא להזמין פריט זה בשלב זה. אם העובדים ביקשו מוצר מסוים שאהוב על כולם כמו לדוגמה דגני בוקר, מרקים שאפשר לערבב עם מים רותחים בצהרים, ממרחים, סוגים שונים של לחם או קרקרים, חטיפי שוקולד, חטיפים אחרים כמו דוריטוס, אפרופו, תפוצ'יפס וכו', מוסיפים ומגוונים. 

בחדר הישיבות נהוג לכבד את האורחים בהתאם לשעת הישיבה ולכן דואגים במסגרת ההזמנות שיהיה  כיבוד קל כמו עוגיות ייחודיות, חטיפים מלוחים, דברי מאפה, פיצוחים, פירות יבשים ומוצרים נוספים אשר מתאימים לאירוח של אנשי העסקים.

בנוסף לכך מזמינים בשירות נוח זה גם חומרי ניקיון למשרד מאתר מכולת ומוצרי נייר למטבח ולשירותים.

השירות היעיל מייתר את הצורך של העובדים לגשת לסופרמרקט לרכוש את הפריטים.