שמש חמה ומלטפת, חול נעים בין הרגליים וים כחול מול העיניים. כמה הייתם רוצים ורוצות פשוט להטמע בתוכו לצלול לתת לו לשטוף את הגוף או אפילו יותר טוב מכך – לרכב על הגלים כמו על סוס דוהר לשלוט בהם ולראות מלמעלה את כל היופי הזה לימודי גלישה – להגשים חלום.

היכן מתחילים

אצלנו בסרף סייקל לימודי גלישה – להגשים חלום זה המוטו, אנחנו לא רק בית עסק אלא גולשים בנשמה, מבחינתנו להפוך עוד אחד ואחת מכם לגולש זו הצלחה אישית קודם כל לפני ההצלחה העסקית.

כל אחד ואחת נכנסים לשיעור מקצועי עם מדריך מנוסה בשיטת אחד על אחד כולל ציוד שישמור אתכם חמים בחורף (אנחנו דואגים לכם!) מקבלים הסבר תיאורטי חשוב ויאללה יוצאים לים לנסות, שהרי זה מה שחשוב.

הים הוא מגרש משחקים

לימודי גלישה – להגשים חלום משום שהים הוא מקור כל כך חשוב של אנרגיה, לא פעם ולא פעמיים נאמר שיום רע בים הוא יותר טוב מיום מעולה במשרד. האדם שייך לים ומגיע מעולם המים ולכן החזרה אליו מאפשרת שלווה, רגיעה. ביקור בים הוא דבר שמומלץ אפילו על ידי לא מעט רופאים מעלה את מצב הרוח ומאפשר לשחרר מחשבות לא טובות במחשבות חיוביות.

פשוט תענוג

מה שיפה במיוחד הוא שהידע מוקדם היחיד שדרוש הוא ידע שחיה, השיעור מבטיח חוויה כבר לאחר תרגול של שעה ראשונה. מה חשוב להביא? בגדים להחלפה, כלי רחצה ומגבת למקלחת שאחרי. אם אתם זקוקים לכך תוכלו לאחסן חפצים בזמן שאתם בשיעור וכמובן שיש גם חניה בשפע. אז בעצם מה ההתלבטות? קדימה, אנחנו מחכים לכם.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר http://www.surfo.co.il/Home!