הכירו את טריידסטיישן המבריקה לניהול תיק השקעות במסחר בשון ההון. טרייד סטיישן, היא אחת מהפלטפורמות האיכותיות ביתר שניתן למצוא, כדי לסחור בה בשווקי ההון הגדולים ביותר בעולם. אז למה אתם עוד מחכים?

מערכת למסחר בשוק ההון האמריקאי 

שוק ההון האמריקאי הוא שונה משווקים אחרים בעולם. כדי להיות חלק משוק ההון האמריקאי, תצטרכו להבין כיצד מתנהל המערכת שממנה מגיעים ויוצאים כרישי הבורסות החזקים ביותר בעולם שוק ההון – בעיקר זה האמריקאי.

מערכת טרייד סטיישן, מערכת למסחר בשוק ההון האמריקאי שתסייע לכם להצליח במסחר בשוק ההון האמריקאי ברמות הגבוהות ביותר שתוכלו למצוא. טריידסטיישן היא אחת ממערכות המסחר הטובות ביותר למסחר בשוק ההון בכל העולם.

איך פועלת וול סטריט? 

וול סטריט כולל את שוק המניות, שוק האג"ח, שוק הסחורות, החוזים העתידיים בשוק, ואת שוק המט"ח. המטרה המקורית של שוק ניירות הערך, הייתה גיוס כספים עבור חברות לצורך צמיחתן, רווחיותן ויצירת מקומות עבודה. 

סחר בניירות ערך, הפך כל כך רווחי כשלעצמו, עד כי עסקאות רבות מבוצעות כמעט על כל דבר שתעלו על דעתכם, והרבה דברים שלעולם לא יכולתם לדמיין.

מה שינה את וול סטריט? 

ראשית, ביטול חוק גלס-סטגל בשנת 1999. הדבר איפשר לכל בנק להשתמש בחסכונות כדי להשקיע בניירות ערך מסובכים הנקראים נגזרים. הם ביססו את ערכם על סוגים שונים של הלוואות, כולל חובות כרטיסי אשראי, אגרות חוב קונצרניות ומשכנתאות.

מערכת מסחר בשוק ההון הטובה ביותר 

אם אתם וותיקים בתחום או שאולי אתם רק מתחילים לסחור בשוק המטורף ביותר בעולם הפיננסי, נראה שאתם צריכים לבחור במערכת שתסייע לכם להתנהלות זו. עם טריידסטיישן, יהיה לכם את כל התמיכה שבעולם, כדי להצליח.